We can't find contents matching the selection.

WARTO BYĆ W S'PORTOFINO CLUB

Dołącz do S’portofino Club, gdzie czekają na Ciebie wyjątkowe korzyści! Zapisani i zalogowani klienci mogą skorzystać ze stałego 5% rabatu na pojawiające się w sklepie nowości, które znajdują się pod linkiem: https://sportofino.com/nowosci. Otrzymasz również zaproszenia na specjalne eventy, odbywające się w salonach stacjonarnych oraz u naszych Partnerów. Nietrafiony zakup? Klubowicze mogą skorzystać z darmowej wysyłki oraz darmowego zwrotu kurierem! Będąc w S’portofino Club w pierwszej kolejności otrzymasz informacje o wyprzedażach i akcjach specjalnych! A może zastanawiasz się, jakie parametry powinna mieć dobra kurtka outdoorowa? Szukasz idealnych butów do biegania? Chcesz wybrać narty odpowiadające Twojemu stylowi jazdy? Skorzystaj z bezpłatnej porady Eksperta S’portofino!

 

POWITALNY, JEDNORAZOWY KOD RABATOWY NA TWOJE ZAKUPY W MAILU: -10% NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

5% STAŁEJ ZNIŻKI

 DARMOWE ZWROTY KURIEREM

EKSKLUZYWNE WYDARZENIA

 AKCJE SPECJALNE

 

 

 

Zniżka 5%


1) Zaloguj się na swoje konto w sklepie internetowym i skorzystaj ze stałej zniżki na nieprzecenione produkty. Podczas finalizacji zakupów wpisz kod rabatowy CLUB, aby obniżyć wartość swojego koszyka o 5%. 
2) W sklepie stacjonarnym podaj swoje nazwisko obsłudze, a 5% rabatu zostanie naliczone do Twoich zakupów. Możesz też dołączyć do S′portofino Club w dowolnym momencie i wykorzystać rabat. 

Darmowe zwroty kurierem


W S’portofino Club możesz skorzystać z darmowej wysyłki oraz darmowego zwrotu w ciągu 30 dni. Nie musisz się martwić o kuriera i drukować etykiety. Zaloguj się na swoje konto w sklepie internetowym i w zakładce „MOJE ZWROTY” w historii Twoich zakupów, wskaż produkt, który chcesz zwrócić. Wybierz dogodny dla Ciebie dzień i spakuj zakupy. Kurier zjawi się po Twoją przesyłkę z etykietą.

Ekskluzywne wydarzenia

 

Wieczory VIP organizujemy dla wyselekcjonowanego grona naszych klientów. Oczekuj zaproszeń na eventy odbywające się w salonach stacjonarnych oraz u naszych Partnerów. Lubimy zaskakiwać niezależnie od okazji. Świętuj razem z nami!

Pierwszeństwo w akcjach specjalnych

 

Członkowie Club jako pierwsi otrzymują informacje o wyprzedażach, specjalnych akcjach rabatowych, a także o premierowych kolekcjach. Pozostań z nami w kontakcie, a nie ominie Cię żadna niespodzianka w postaci Private Sale, Black Friday i wielu innych. 

 

 

Aby dołączyć do S'portofino Club wystarczy, że wypełnisz formularz. 

Regulamin S'portofino Club dostępny tutaj. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S'portofino Club