Nowości marki Suecomma Bonnie

Bohyun Lee stworzył markę Suecomma Bonnie na początku 2001 roku i była jedną z pierwszych koreańskich projektantów, którzy zdobyli międzynarodową sławę. Jej pierwszy sklep w znanej dzielnicy Gangnam w Seulu był często ironicznie nazywany "przepełnionym autobusem", ponieważ działał 24 godziny na dobę i zawsze był pełny lokalnych celebrytów i klientów. Projekty Suecomma Bonnie to lustro temperamentu artystki – często powtarza, że tworzy buty, które sama chciałaby nosić.

Nowości marki Suecomma Bonnie

Nowości marki Suecomma Bonnie

Nazwa marki jest połączeniem "shue", co po koreańsku oznacza "buty", oraz "Bonnie", bo tak założycielkę marki nazywają jej przyjaciele z całego świata. Wszystkie buty wykonywane są ręcznie w pracowni w Seulu, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość. Inspiracją dla marki są nowoczesne i dynamiczne kobiety w każdym wieku i w każdym zawodzie, nieustannie szukające nowych doświadczeń, doceniają komfort, jakość i ekskluzywny design. W butach Bonnie już na pierwszy rzut oka odnajdziemy odzwierciedlenie tych cech.

Większość projektów bazuje na na lekkich formach, ale uzupełnionych ortopedyczną podeszwą i ekscentrycznymi zdobieniami. Wielką rolę odgrywają tu wykorzystywane materiały. Bonnie wybiera te najlepsze - technologicznie doskonałe i bardzo innowacyjne. Wiele z nich jest dokładnie testowanych, często bezpośrednio w pracowni i fabryce projektantki. Marka w każdym sezonie zaskakuje odważnymi projektami sandałów, szykownych klapek i czółenek. Oryginalne materiały w połączeniu z kwiatowymi emblematami i cekinami dają niepowtarzalną mieszankę najnowszych trendów z nieszablonowym podejściem do mody.

Nowości marki Suecomma Bonnie

Nowości marki Suecomma Bonnie