Ładuję...

Taniec

Nowe oblicze sportowego stylu - TANIEC

Taniec jako forma sztuki pozwala nam opisywać świat i wyrażać emocje. Tańcem możemy zarówno krzyczeć, jak i szeptać, eksponować naszą siłę, spokój i kruchość. Taniec to najlepszy sposób komunikowania barw kobiecej duszy. Zobacz kolekcję, która nie tylko zapewni Ci komfort, ale i sprawi, ze w tańcu będziesz wyglądać zmysłowo i kobieco!

ZNAJDŹ SWÓJ STRÓJ DO TAŃCA

Linia Dance stworzona jest dla kobiet, które z radością i bez skrępowania chcę wyrazić siebie poprzez balet, jazz, hip-hop czy street dance. Tiule, koronki, luźne fasony współgrające z ruchami ciała, asymetryczne cięcia i wdzięczne wiązania sprawią, że zakochasz się w tańcu na nowo. Uwolnij swe uczucia, baw się, śmiej i zarażaj świat swoją pozytywną energią!

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Marka stworzona przez włoską The Rilievi Group powstała w 2014 roku z połączenia ładunku energetycznego Hawajów i włoskiego wzornictwa. NoKa"Oi specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej zakorzenionej w duchu jogi i mocno związanej z tańcem. Znak firmowy "Made in Rilievi" jest gwarantem niezwykłej dbałości o detale przy współpracy z najwyższej klasy projektantami.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Stella McCartney, córka Paula McCartney’a, to jedna z najbardziej znanych angielskich projektantek mody. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z marką Adidas. Owocem tego wyjątkowego partnerstwa stała się kolekcja odzieży sportowej dla nowoczesnych kobiet kochających aktywny tryb życia. Stella nadała typowo sportowym ubraniom nowoczesnego, ultrakobiecego charakteru, a jej projekty świetnie sprawdzają się podczas prób i wystepów tanecznych. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kolekcje sygnowane nazwiskiem Armani to nie tylko ekskluzywna odzież męska i damska, ale też luksusowa odzież sportowa. Włoch wprowadził na rynek EA7, markę zainspirowaną osiągnięciami piłkarza Andriy Shevchenko, który grał w drużynie A.C. Milan i nosił koszulkę właśnie z numerem 7. Materiały stosowane w projektach EA7 są elastyczne i szybkoschnące. Idealnie sprawdzają się podczas intensywnego treningu tanecznego czy na zajęciach fitness. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

video-pause video-play
video-vol video-muteWczytaj czat