Ładuję...

TRAVEL & ACTION

Z roku na rok obserwujemy rosnącą tendencję Polaków do uprawiania wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych. Jako, że w naszym kraju sezon jest stosunkowo krótki, coraz więcej z nas decyduje się na odskocznię, jaką stanowi wyjazd w cieplejsze, bardziej sprzyjające treningom miejsce. Wypoczynek w ciepłym kraju nie wiąże się już tylko z leżeniem na plaży. Lubimy podczas urlopu dać sobie wycisk i nadrobić wszystkie sportowe zaległości.

Właśnie tu, naprzeciw tym potrzebą wychodzi firma Travel&Action. Pionier na rynku turystyki aktywnej od 2005 roku. Oferujemy organizację zarówno wyjazdów indywidualnych jak i grupowych. Naszą specjalnością są wyjazdy z trenerami dla wszystkich chcących doszlifować swoje umiejętności. Wspinanie się na sportowe wyżyny przez naszych klientów, jest dla nas priorytetem, chcemy być częścią waszych sukcesów, dlatego też dla profesjonalistów jak i amatorów, organizujemy wyjazdy na turnieje i zawody światowej rangi. Większość miejsc, które oferujemy, są przez nas sprawdzone i polecamy je z pełną świadomością ich zalet. Lubimy poznać Państwa potrzeby i zainteresowania, by wybrane przez nas miejsce było strzałem w dziesiątkę.

GOLF – JESTEŚMY PIONIERAMI TURYSTKI GOLFOWEJ NA POLSKIM RYNKU. Organizujemy wyjazdy indywidualne, z polskimi trenerami, wyjazdy na turnieje amatorskie czy też zawodowe, gdzie mamy okazję podziwiać największe gwiazdy światowego formatu. Chcesz zagrać z Tigerem Woodsem? Sprawdź co możemy Ci zaproponować! 

TRIATHLON - W triathlonie zakochaliśmy na dobre kilka lat temu. Od tego czasu wyselekcjonowaliśmy kilka miejsc, które możemy śmiało nazywać mekką dla jego zwolenników. Możesz wziąć udział w naszych obozach z polskimi mistrzami czy też wybrać się sam do naszych ośrodków. Ty decydujesz! Udział w zawodach? Chętnie zorganizujemy wyjazd na wymarzoną imprezę na całym świecie.  

FITNESS & JOGA - Wyjazdy organizujemy w miejsca nieprzeciętne. Ich renoma opiera się na tym, że stworzone zostały właśnie na potrzebę amatorów tychże dyscyplin. Resorty ugoszczą klientów, nie tylko wyśmienita infrastrukturą treningową ale także specjalistyczną dietą, programami detox czy zabiegami SPA czy ajurwedy.

Jeśli więc czujecie Państwo, że to czas najwyższy, by uczynić swoje wyjazdy czymś więcej niż tylko czystym wypoczynkiem, bądź chcecie rozpocząć przygodę z daną dyscypliną w najbardziej sprzyjających ku temu warunkach, nie mogliście trafić lepiej!

 

Kontakt:

Travel & Action
tel 600-885-544
email: [email protected]

Wczytaj czat