Ładuję...

VÖLKL WINTER TOUR WYRUSZA W TRASĘ!

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa! Wystartowała kolejna edycja testów nart Völkl, która odbędzie się w najlepszych ośrodkach narciarskich w Polsce. W mobilnym centrum testowym Völkl, narciarze będą mieli możliwość sprawdzenia najnowszej kolekcji sprzętu 2018/2019 i uzyskania profesjonalnej porady podczas doboru nart. Völkl Winter Tour to niepowtarzalna okazja do bezpłatnego przetestowania modeli z przyszłorocznej kolekcji i aktywnego spędzenia czasu na stoku. 

ROZKŁAD JAZDY

 

Każdy uczestnik testów będzie miał niepowtarzalną okazję przedpremierowego sprawdzenia sprzętu, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym sezonie. Testy są bezpłatne i może w nich wziąć każdy narciarz, który odwiedzi miasteczko testowe Völkl w czasie trwania wydarzenia. Formuła testów zakłada objechanie jak największej liczby nart w celu ich porównania i znalezienia swojego ulubionego modelu, dlatego czas przeznaczony na testowanie jednej pary wynosi 60 minut. W mobilnym centrum testowym Völkl narciarze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dopasowaniu nart do stylu i umiejętności. 

Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami i strefa chill-out, w której można odpocząć przy dźwiękach muzyki serwowanej przez naszego DJ-a. Zapraszamy do wzięcia udziału w największych ogólnodostępnych testach sprzętu narciarskiego w sezonie! Z Völkl Winter Tour udany dzień na stoku gwarantowany!

Więcej informacji o Völkl Winter Tour znajdziesz TUTAJ.

video-pause video-play
video-vol video-mute

Wczytaj czat