Ładuję...

Wystawa Bogner White Cube

Jubileuszowa wystawa Bogner White Cube by S'portofino

10-lecie S’portofino to dla nas wyjątkowy czas! Z okazji jubileuszu, wydarzeniem towarzyszącym uroczystym obchodom w Warszawie była wystawa Bogner White Cube, która miała swoją inaugurację w warszawskim Domu Mody Klif w trakcie eventu zorganizowanego z okazji 10-lecia. Od 30.10. do 17.11 ekspozycja jest dostępna w Starym Browarze w Poznaniu.

Dla marki Bogner stok narciarski to wybieg ze wspaniałą publicznością – do nas należy decyzja czy zasiądziemy na widowni czy zostaniemy główną gwiazdą pokazu. Tegoroczna linia White Cube to pochwała wolności, sportowej nuty, nowoczesnej formy i klasycznej kolorystyki. Króluje śnieżna biel, wyjątkowe detale i precyzyjne wykończenie.

Wystawa Bogner White Cube

Kreatywne podejście do mody na stoku projektantów marki Bogner jest doceniane przez narciarzy na całym świecie. Prawie 90-letnie doświadczenie, wyznaczanie zupełnie nowych kierunków rozwoju, ciągłe odświeżanie pojęcia „sportowa moda” to jej wizytówka.

Nasza historia od początku związana jest z produktami tej marki. Projekty Bognera zadebiutowały na polskim rynku dokładnie 10 lat temu, w pierwszym, warszawskim salonie S’portofino. Na moment przed rozpoczęciem nowego sezonu narciarskiego wystawa wprowadzi nas w klimat wyczekiwanego, białego szaleństwa. 

Wystawa Bogner White Cube
Wystawa Bogner White Cube

Wystawa Bogner White Cube

Wystawa Bogner White Cube

Wystawa Bogner White Cube by S′portofino była dostępna w Domu Mody Klif w Warszawie do 29.10. Druga odsłona ma miejsce w Starym Browarze w Poznaniu między 30.10, a 17.11. Ekspozycja jest dostępna w godzinach pracy Centrum, od poniedziałku do soboty od 9 do 21, a w niedzielę od 10 do 20.

Dowiedz się więcej o naszym wyjątkowym jubileuszu! 

 

Event 10 lat S'portofino
10 lat S'portofino

Wczytaj czat