Ładuję...

X-Bionic Patriot - skonstruowany przez naukowców, rekomendowany przez zwycięzców

Tylko produkty, które spełniają rygorystyczne warunki, zdobywając dziesiątki nagród i wyrazów uznania, zyskują serca tych, którym na funkcjonalności i niezawodności zależy najbardziej – profesjonalistom. Linii X- Bionic Patriot zaufali reprezentanci narodowych drużyn Francji, Szwecji, Włoch, Czech, Austrii, Niemiec, Rosji, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Chin, Szwajcarii, Singapuru.
Sukces linii potwierdzają jednak nie tylko liczne zwycięstwa Złotej Czternastki. System produkcji, trwający 3552 dni, wliczający setki testów, między innymi  norweskich i rosyjskich międzynarodowych zespołów, doprowadził do powstania systemu ekstremalnie zaawansowanych, wyselekcjonowanych technologii, sprawiając, że linia Patriot jest absolutnym pionierem i liderem wśród produktów, których celem jest maksymalna funkcjonalność i  wydajność.
Poznaj świat zwycięzców. Poznaj X-Bionic Patriot. 

3D Bionic Sphere® System

Gwarantuje efektywną wentylację i chłodzenie w trakcie wysiłku. Kiedy przestajesz się pocić, specjalna struktura materiału izoluje przed zimnem. Oszczędza twoją energię, wspierając organizm w utrzymaniu stałej temperatury ciała 37st.

Iso Shoulder®

Chroni okolice barków nawet przed najbardziej przenikliwym zimnem i wilgocią. Trójwymiarowa struktura materiału z kanałami powietrza, tworzy skuteczną barierę izolacyjną w każdych warunkach.

The Air-Conditioning Channel®

System kanałów wentylacyjnych, znajdujących się na przestrzeni całego ciała, w sposób ciągły odprowadzający nadmiar wilgoci i ciepła. Umożliwia to dopływ powietrza do tych regionów ciała, które zwykle mają utrudniony dostęp do cyrkulacji powietrza. 

X-BIONIC® Energy Accumulator®


W zależności od pogody, w ekstremalnym zimnie lub cieple, organizm zużywa ogromne ilości energii poprzez wysiłek fizyczny. Według badań naukowych, organizm zużywa do 97% swojej energii na pocenie się. Pozostaje zatem tylko 3% dla realizacji swoich sportowych celów. Aby uzyskać dostęp do cennych 97%, X-BIONIC® Energy Accumulator® EVO wykorzystuje szereg technologii, które pomagają organizmowi osiągnąć swój główny cel, jakim jest utrzymanie idealnej temperatury ciała. Inteligentne struktury X-BIONIC® Partialkompression® utrzymują funkcję regulacji temperatury skóry i krwi. X-BIONIC® Energy Accumulator® EVO minimalizuje proces zużywanej przez organizm energii, zwiększając jego wydajność. 

video-pause video-play
video-vol video-mute

Właściwa cyrkulacja

Innerlap AirConditioning Zone®

Wewnętrzne uda są mniej reaktywne na zimno. Zastosowana w tym miejscu tkana siatka z funkcją izolacji zerowej umożliwia cyrkulację powietrza oraz chłodzi tak szybko, jak tylko zaczniesz się pocić.  

ISO-Pad®

Umożliwia izolację poszczególnych części ciała aby wzmocnić indywidualne ciepło każdego z narządów. W ten sposób zoptymalizowany ISO-Pads® utrzymuje większe ciepło organizmu, które jest niezbędne, aby zagwarantować odpowiednie funkcjonowanie narządów wewnętrznych i aby chronić te części ciała, które są narażone na szczególne wychłodzenie.

Chłodzi, kiedy się pocisz i grzeje, gdy jest ci zimno

„Nosiliśmy X-BIONIC® Energy Accumulator® EVO już od jakiegoś czasu i jesteśmy zaskoczeni tym, jak bardzo się zmieniła. Od razu zauważyliśmy jak świetnie została zaprojektowana – technologia jest jeszcze lepsza niż dotychczas. Naprawdę skorzystaliśmy z niej podczas  przygotowań do sezonu i możemy tylko powiedzieć, że całkowicie zgadza się z hasłem X-BIONIC® , który zamienia pot w energię ". X-BIONIC® Energy Accumulator® EVO jest narzędziem prawdziwe uniwersalnym, sprawdza się zarówno na sali fitness, jaki i  na rowerze lub w trakcie joggingu: chłodzi, kiedy się pocisz i grzeje, gdy jest ci zimno " - Włoska Reprezentacja Narciarstwa Alpejskiego.

Wczytaj czat