Ładuję...

Żeglarstwo

Nowe oblicze sportowego stylu - ŻEGLARSTWO

Znakiem rozpoznawczym dobrej kolekcji żeglarskiej jest najwyższa jakość materiałów, wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz unikalny design. Starannie wyselekcjonowane żeglarskie marki premium w S’portofino zapewniają wszystko to, co najważniejsze, aby nawet w trakcie długich godzin spędzonych na morzu czuć się modnie i komfortowo. 

Poznaj kolekcje żeglarskie

Kolekcja Helly Hansen to przede wszystkim zaawansowane technologie i najlepszej jakości materiały, ale także unikalne wzory i fasony, które dopełnią nie tylko żeglarskie stylizacje. Klasyczne zestawienia bieli z granatem ubrane w nieoczywiste formy tworzą kwintesencję żeglarskiego szyku. Zobacz unikalne koszulki polo, bluzy, kurtki i szorty, dzięki którym pokochasz styl marynarski na co dzień!

ZOBACZ KOLEKCJĘ

North Sails to kultowa marka żeglarska założona przez amerykańskiego marynarza i olimpijczyka Lowella Northa, początkowo skupiona na konstrukcji żagli. Obecnie marka czerpie innowacje, technologie i design ze swoich korzeni. Tworzy ubrania, które są niezwykle funkcjonalne, proste w formie i wyglądają świetnie bez względu na warunki pogodowe. To odzież stworzona z miłości do żeglarstwa i nowoczesnego stylu życia, w których innowacyjne projekty stanowią wyzwanie dla nieposkromionej energii wiatru i wody.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Sebago to amerykańska marka stworzona w 1946 r. w Nowej Anglii. Filozofią Sebago od zawsze było stworzenie butów charakteryzujących się doskonałą jakością i niezwykłą wygodą. Ogromny szacunek do rzemiosła przesądza o ich wyjątkowej jakości. Te ręcznie tworzone dzieła są przemyślane w każdym detalu, wykonane ze skóry premium, o minimalistycznym wykończeniu, podkreślonym stylowymi detalami. W tym sezonie Sebago zachęca do czerpania z życia tego, co najlepsze oraz celebrowania nawet najbardziej ulotnych chwil.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

 

ZAINSPIRUJ SIĘ! PRZECZYTAJ ARTYKUŁY Z KATEGORII #ŻEGLARSTWO 

Luksusowe jachty z Polski

Wczytaj czat