Ładuję...

Relaks z marką DEHA!

Po pełnych atrakcji świątecznych dniach,  każda z nas ma ochotę na chwilę relaksu. Warto znaleźć czas dla siebie, w spokojnej atmosferze pozwolić sobie na wyczekany odpoczynek. Swoboda, komfort i poświąteczna aura sprzyjają podsumowaniu corocznych osiągnięć i planowaniu celów oraz postanowień na kolejny rok. Aby celebrować tak wyjątkowe momenty, nie zapomnij o wyjątkowej stylizacji - relaks w kaszmiorwym, pobłyskującym dresie i ciepłej, miękkiej bluzie smakuje najlepiej! 


Wizyta w SPA

Poranek w SPA to odskocznia od rutyny i codzienności – nie miej wyrzutów sumienia, jeśli zrezygnujesz w tym czasie z obowiązków. Każdej kobiecie należy się chwila niekwestionowanego relaksu i lenistwa. Gwarantujemy, że tak doskonale rozpoczęty dzień, obfitować będzie w same sukcesy. Rozpieść się zabiegami, masażami i chwilą z lekturą, zrelaksuj ciało i zmysły! 

 

W wygodnym fotelu

Przy kominku, zapachowej świecy, kojących dźwiękach i filiżance aromatycznej herbaty. Pod miękkim, otulającym kocem. Popołudnie w fotelu naprawdę relaksuje! Znajdź czas na lekturę ulubionych czasopism, które gromadziłaś przez ostatnie tygodnie, na klimatyczny film czy przejrzenie starych albumów ze zdjęciami. Doceń wygodę "kanapowej", zimowej stylizacji!

 

W objęciach Morfeusza

Po ciężkim dniu jedyne o czym marzysz to sen? Po Świętach znajdź czas na celebrację długich wieczorów! Zrelaksuj się i odpręż zmysły - posłuchaj ulubionych płyt, spróbuj medytacji w ciszy. Gorące kakao, ciepłe skarpety i błogi odpoczynek - życzymy Tobie kolorowych snów! 

 

Wczytaj czat