buty biegowe Altra

Altra

Buty biegowe Altra – pozbądź się ograniczeń

Gdy mogłoby się wydawać, że w dziedzinie butów do biegania osiągnięto już wszystko, w stanie Utah w USA powstała firma Altra. Działająca na rynku od ponad 20 lat marka pomaga codziennie pokonywać długie dystanse profesjonalistom i wspiera rozwijanie pasji przez amatorów biegania. Nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo – marka Altra proponuje obuwie, które stworzono w taki sposób, by minimalizowało ryzyko wystąpienia kontuzji.

Poznaj amerykańską markę, która wyznaczyła zupełnie nowe ścieżki w przemyśle obuwniczym. Dzięki opracowaniu wyjątkowych technologii otrzymujesz dopracowane pod każdym względem buty do biegania. Innowacyjne, wygodne i ergonomiczne. Takie są buty do biegania marki Altra, dzięki którym pokonasz nie tylko okoliczne trasy do biegania, ale też trudniejsze tereny.

obuwie Altra
obuwie Altra

ZERO DROP - innowacyjna technologia marki Altra dla lepszego biegania

Założyciel marki - Golden Harper, biegał od dziecka. Inspiracją do treningów byli sportowcy, z którymi miał styczność w małym sklepie dla biegaczy, który prowadziła jego rodzina. Obserwował ich i poznawał ich technikę – w ten sposób zrozumiał, że większość butów, która jest dostępna na rynku, wcale nie ułatwia biegania. Wręcz przeciwnie – powoduje jeszcze większy dyskomfort i sprzyja kontuzjom. Dlatego też postanowił stworzyć wyjątkowe buty biegowe Altra, które odmieniły świat biegaczy. Stało się to za sprawą kilku czynników, które składają się na innowacyjną konstrukcję butów firmy Altra.

Miejsce, w którym znajdują się palce, zostało zaprojektowane tak, by stopa układała się naturalnie, a jednocześnie pozostawała w stabilnej pozycji. Buty treningowe Altra dbają też o odpowiednią amortyzację. Jest to możliwe dzięki platformie Balanced Cushioning™. Wyrównuje ona wysokość między piętą a palcami. Technologia ta nazywa się Zero Drop i pozwala stopie poruszać się w naturalny sposób podczas biegu. Dodatkowo buty Altra wzmacniają ścięgna Achillesa, odciążając kolana i kręgosłup. Nie jest to jednak ich ostatnia zaleta. Modele damskie są wyposażone w technologię Fit4Her™, która bierze pod uwagę specyfikę kobiecej stopy.

 

Sprawdź, co przyniosła wiosna – najnowsza kolekcja butów Altra

Dzięki zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu projektantów, buty Altra znajdują się na liście TOP10 najlepszych marek dla biegaczy w USA. Marka ta stale dostarcza rozwiązań na miarę profesjonalistów. Wszechstronne buty biegowe Altra gwarantują wyjątkową amortyzację i minimalny drop. Dzięki temu wspomagają one bieganie w naturalny sposób i zapewniają ochronę na każdej trasie. Oprócz innowacyjnych technologii warto również zainteresować się ich ciekawym designem. Wśród propozycji dla mężczyzn w oczy rzucają się żywe kolory. Z kolei buty Altra dla niej to unikatowe propozycje łączące praktyczność z uniwersalnym lookiem. Przekonaj się o sile, jaką dadzą Ci buty Altra – sprawdź najnowszą kolekcję.

obuwie Altra