• Altra

Altra

Buty Altra - biegaj bez ograniczeń

Poszukujesz butów, które pomogą Ci pokonywać długie dystanse i jednocześnie będą minimalizowały ryzyko kontuzji? Gdy mogłoby się wydawać, że w temacie butów do biegania osiągnięto już wszystko, w stanie Utah w USA powstał brand, który jest odpowiedzią na wygodne i bezpieczne bieganie. Poznaj amerykańską markę Altra, która wyznaczyła zupełnie nowe ścieżki, opracowała wyjątkowe technologie i stworzyła buty do biegania, wywołujące możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na Twoje stopy. Innowacyjne, wygodne i ergonomiczne – takie są buty do biegania Altra, dzięki którym pokonasz najtrudniejsze, terenowe trasy.

Altra
Altra

ZERO DROP - innowacyjna technologia dla lepszego biegania

Założyciel marki - Golden Harper, biegał od dziecka, a jego rodzina prowadziła mały sklep dla biegaczy w mieście Utah. Mając styczność ze sportowcami, obserwował ich, poznawał technikę i zrozumiał, że większość butów, która jest dostępna na rynku wcale nie ułatwia biegania, a powoduje jeszcze większe kontuzje i dyskomfort. Dlatego postanowił stworzyć wyjątkowe buty, które odmieniły świat biegaczy. Golden Harper, stapiając podeszwę buta i usuwając nadmiar pianki, wyrównał wysokość między piętą a palcami i opatentował technologię Zero Drop, która poprawia fazę lądowania. Dzięki zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu, buty Altra znajdują się na liście TOP10 najlepszych marek dla biegaczy w USA. 

#ZERO DROP – dzięki tej technologii, stopa leży zupełnie płasko i porusza się w naturalny sposób. Dodatkowo wzmacniane są ścięgna Achillesa, a kolana i kręgosłup są odciążone.

#FOOTSHAPE – w porównaniu do tradycyjnych butów biegowych, buty Altra mają szeroki przód buta. Ta konstrukcja rozwiązuje problem nachodzących na siebie palców i schodzących paznokci. Pomaga także w walce z rozwojem haluksów i nerwiaków.

Wszechstronne buty biegowe Altra to wyjątkowa amortyzacja i minimalistyczny drop, który wspomaga bieganie w naturalny sposób i zapewnia ochronę na każdej trasie. 

POZNAJ WYJĄTKOWE BUTY ALTRA

Altra