Ładuję...

Pomoc

ZAKUPY W S'PORTOFINO

Płatność i dostawa

Płatność za zamówienie możesz uregulować na jeden z poniższych sposobów:

  • Za pobraniem – gotówką kurierowi, przy odbiorze przesyłki,
  • Płatnością on-line – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay, uwzględniając także płatność kartą VISA lub MasterCard.

Dostawa zamówień na terenie Polski jest bezpłatna. Koszt dostawy za granicę uzależniony jest od kraju dostawy. Zobacz tabelę kosztów i czasu dostawy zagranicznej.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem GLS Poland Sp. z o.o. oraz DHL Parcel Polska Sp. z o. o.

  • Czas dostawy: 1-2 dni robocze
  • Wysyłka zamówień na terenie Polski jest bezpłatna,
  • Wysyłka zamówień odbywa się w ciągu 2 dni roboczych,
  • Zamówienia złożone w dni wolne od pracy są przyjmowane do realizacji pierwszego dnia roboczego po dniu (dniach) wolnych. Nasze magazyny pracują od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 i w tym czasie realizowane są zamówienia.

Zwroty 

Wybierz jedną z sugerowanych opcji zwrotu towaru:

1. W salonie S'portofino - sprawdź, klikając TUTAJ, gdzie znajduje się Twój najbliższy salon,

2. Odsyłając produkt:

a) Użytkownik zalogowany - zamów kuriera GLS po bezpłatny odbiór paczki, wypełniając formularz dostępny w zakładce Twojego konta,

b) Użytkownik niezalogowany - odeślij paczkę na poniższy adres, załączając wypełniony formularz zwrotu, dostępny TUTAJ:

Zwroty S′portofino
Magazyn S′portofino/SAT
Panattoni Park VIII
ul. Diamentowa 1
62-052 Komorniki 

Jest to proponowana procedura zwrotu, pełne informacje dotyczące odstąpienia od umowy w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.

Rozmiary

Czy wybrany rozmiar będzie dla mnie odpowiedni?

W celu zwiększenia Twojej satysfakcji zakupowej udostępniliśmy tabelę rozmiarów, a każdą rzecz z nowej kolekcji fotografujemy na modelach, podając w opisie produktu ich wymiary oraz rozmiar, który prezentują na zdjęciu. Jeśli potrzebujesz jeszcze dokładniejszych informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i poproś o dokładne wymiary wybranej rzeczy.

 

Najczęściej zadawane pytania

Konto klienta

Czy rejestracja jest konieczna do dokonania zakupów?

W S’portofino możesz dokonać zakupów bez rejestracji. Zarejestrowani użytkownicy zyskują dostęp do dodatkowych opcji, takich jak historia zamówień, śledzenie etapu realizacji zamówienia, darmowy zwrot, lista życzeń oraz korzyści płynących z przynależności do programu lojalnościowego.

Czy po dokonaniu rejestracji mogę od razu dokonywać zakupów jako zarejestrowany użytkownik?

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz na wskazany adres e-mail potwierdzenie założenia konta. Po aktywacji możesz dokonywać zakupów w serwisie jako zarejestrowany użytkownik.

Nie mogę się zalogować na moje konto. Co mogę zrobić?

Upewnij się, że poprawnie wpisujesz login i hasło oraz czy klawisz Caps Lock nie jest włączony. Jeśli mimo to nie możesz się zalogować, postępuj zgodnie z instrukcjami opcji ,,Resetowanie hasła’’. Jeśli w dalszym ciągu zalogowanie się nie będzie możliwe, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Zamówienia

 

Jakie są dostępne formy płatności? 

W S'portofino masz możliwość zapłaty za pobraniem - podczas odbioru zamówienia, e-przelewem za pośrednictwem płatności internetowych DotPay lub płatności kartą Visa lub Mastercard.

Czy mogę dokonać zmian w zamówieniu?

Ewentualne zmiany w zamówieniu możesz wprowadzić kontaktując się z działem obsługi klienta. W zwrotnej wiadomości otrzymasz informację czy zmiana zamówienia jest możliwa.

Jakie potwierdzenie zamówienia otrzymam jako niezarejestrowany użytkownik?

Jako niezarejestrowany użytkownik otrzymasz mailowe potwierdzenie złożenia zamówienia. Następnie, zamówienie podlega weryfikacji przez dział obsługi klienta, po której przekazywane jest do realizacji.

Co mam zrobić jeśli wybrałem płatność on-line a nie dokonałam wpłaty?

Jeśli nie opłaciłeś zamówienia w określonym czasie, otrzymasz przypomnienie mailowe z linkiem do płatności. Jeśli Twoja płatność za zamówienie została odrzucona, również otrzymasz od nas powiadomienie mailowe z nowym linkiem do płatności. Jeśli chciałbyś zmienić wcześniej wybraną formę płatności, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Czy wraz z przesyłką mogę otrzymać fakturę? 

Tak. Do każdego zamówienia istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Wystarczy, że w pierwszym kroku składania zamówienia zaznaczysz opcję ,,Chcę otrzymać fakturę VAT’’. Jeśli zamówienie zostało już złożone, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. 

Czy jeśli zamówię dwie rzeczy osobno, czy mogę dostać je w jednej paczce?

Tak. Skontaktuj się z działem obsługi klienta i poproś o dostawę wskazanych zamówień w jednej przesyłce. Taki proces może nieznacznie wydłużyć wysyłkę zamówienia o 1-2 dni, gdyż produkty z oferty sklepu wysyłane są często z różnych magazynów, znajdujących się na terenie Polski.

Czy mogę osobiście odebrać zamówienie internetowe w jednym z salonów stacjonarnych?

Zamówiony towar możesz odebrać w jednym z naszych salonów stacjonarnych tj. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdyni, Krakowie oraz Polanicy Zdrój. Wystarczy, że podczas składania zamówienia w pierwszym kroku ,,Dostawa’’ wybierzesz opcję ,,Odbiór w salonie’’.

Czy mogę anulować zamówienie?  

Aby anulować zamówienie skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Jak postępować jeśli zamówiony towar dotrze do mnie uszkodzony?

Jeśli zauważysz, że kurier wręcza Tobie uszkodzony karton, niezwłocznie sprawdź przy nim jego zawartość. Jeśli okaże się, że zamówione dotarło niekompletne bądź uszkodzone, spiszcie od razu protokół szkody. Jeśli przesyłkę otworzysz samodzielnie w domu i stwierdzisz uszkodzenie towaru, dokonaj standardowej procedury zwrotu, podając za powód dostarczenie uszkodzonego produktu.

 

Wysyłka i dostawa

 

Jaki jest koszt dostawy?

Dostawa zamówień na terenie Polski jest bezpłatna.

W jakim czasie doręczane jest zamówienie?

Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało doręczone w terminie 24-48 godzin (w dni robocze) od daty złożenia zamówienia. Jeśli Twoje zamówienia zawiera od kilku do kilkunastu produktów, realizacja zamówienia może wydłużyć się o 1-2 dni robocze, ze względu na kompletację zamówienia z kilku magazynów.

Jak mogę sprawdzić na jakim etapie jest realizacja mojego zamówienia?

Informacje te są aktualizowane na koncie użytkownika. Jeśli nie masz konta, o statusie realizacji i wysyłki Twojego zamówienia będziemy informować mailowo. Jeśli potrzebujesz dokładniejszej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

W jakim czasie realizowane są zamówienia złożone w dni wolne od pracy i święta?

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy i święta realizowane będą kolejnego dnia roboczego.

Czy mogę zamówić towar z opcją wysyłki za granicą?

Tak. Cennik oraz czas dostawy do krajów Unii Europejskiej znajduje się TUTAJ.

 

  

Zwroty

Zamówiłem produkt w złym rozmiarze. Mogę wymienić rozmiar?

Jeśli zamówiony przez Ciebie rozmiar okazał się niewłaściwy, dokonaj odstąpienia od umowy – masz na to 30 dni od otrzymania towaru.
W tym samym czasie możesz dokonać nowego zamówienia produktu, o właściwym rozmiarze. Jeśli nie jesteś przekonany do tego, czy wybrany rozmiar będzie na Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i poproś o zamówienie pożądanego rozmiaru do przymiarki w salonie.

Jak mogę zwrócić otrzymany towar? *

Jeśli zamówienie złożyłeś jako zarejestrowany użytkownik, zwrotu towaru dokonaj za pośrednictwem bezpłatnej opcji ,,Zwrot towaru’’, udostępnionej w koncie użytkownika. Zwrotu możesz dokonać w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub możesz odesłać produkty za pośrednictwem innego pośrednika, na własny koszt.

* jest to proponowana procedura zwrotu, pełne informacje dotyczące odstąpienia od umowy w naszym sklepie znajdą Państwo tutaj

Jak skorzystać z bezpłatnej opcji ,,Zwrot towaru’’?

Opcja ,,Zwrot towaru’’ została udostępniona jedynie zarejestrowanym użytkownikom. Przejdź do zakładki ,,Moje konto’’ i wybierz opcję ,,Zwrot towaru’’. Postępuj zgodnie z przedstawioną instrukcją oraz przejdź przez kolejne kroki zwrotu tj. wybierz produkty do zwrotu, wybierając powód zwrotu z listy, podaj adres oraz wybierz dzień, w którym nasz kurier bezpłatnie odbierze od Ciebie zwracane zamówienie. 

Jak mogę sprawdzić status mojego zwrotu?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i skorzystałeś z bezpłatnej opcji ,,Zwrot towaru'', poinformujemy Cię mailowo o przyjęciu wniosku o zwrot oraz w momencie kiedy zostanie przez nas rozpatrzony. W przypadku jeśli zlożyłeś zamówienie jako niezarejestrowany użytkownik, musisz samodzielnie odesłać produkt do sklepu lub przynieść go osobiście, wraz z paragonem oraz wypełnionym wnioskiem, dołączonym do przesyłki. 

Czy mogę zwrócić towar w salonie stacjonarnym?

Istnieje taka możliwość. Obsłudze salonu przekaż zamówiony towar oraz wypełniony formularz zwrotu z paragonem. Zwrot płatności zostanie dokonany tą samą drogą, którą dokonano płatności za zamówienie. W przypadku wyboru opcji za pobraniem, uzupełnij na formularzu pole numer konta, na który chcesz otrzymać zwrot.

W jaki sposób otrzymam zwrot środków za zwrócony towar?

Zwrot środków zostanie dokonany tą samą drogą płatności, która wybrałeś podczas składania zamówienia. Jeśli skorzystałeś z opcji płatności elektronicznych DotPay, środki zostaną automatycznie zwrócone na Twoje konto. Jeśli skorzystałeś z opcji ''płatność przy odbiorze'', w wypełnionym formularzu zwrotu uzupełnij rubrykę dane konta. Środki zostaną zwrócone przelewem na wskazane przez Ciebie konto.

 

Reklamacje

Jak zareklamować produkt?

Prześlij produkt na podany adres:

Reklamacje S′portofino
Magazyn S′portofino/SAT
Panattoni Park VIII
ul. Diamentowa 1
62-052 Komorniki 

Możesz pobrać, wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz reklamacji:

a) dla odzieży: TUTAJ
b) dla obuwia i akcesoriów: TUTAJ

Reklamację rozpatrzymy w ciągu 14 dni.

UWAGA! Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Kontakt

W jakich godzinach mogę kontaktować się z obsługą sklepu?

Możesz skontaktować się z nami w dni robocze z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 19:00 (poniedziałek - piątek). Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ.

Gdzie zlokalizowane są salony stacjonarne S'portofino?

Salony stacjonarne S'portofino zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdyni, Krakowie i Polanicy Zdrój. 

 

Wczytaj czat