S'portofino Club

W S′portofino Club czekają na Ciebie wyjątkowe przywileje! Jako zaufanemu Klientowi S’portofino przysługuje Ci 5% stałej zniżki na nieprzecenione kolekcje. Oczekuj zaproszeń na eventy odbywające się w salonach stacjonarnych oraz u naszych Partnerów. Nietrafiony zakup? Dla klubowiczów mamy darmowe zwroty kurierem, a informacje o wyprzedażach i akcjach specjalnych trafiają najpierw właśnie do członków S′portofino Club! Szukasz swojego stylu lub chcesz uzupełnić garderobę? Skorzystaj z bezpłatnej porady naszej stylistki, która odpowie na wszystkie pytania!

 

POWITALNY RABAT NA PIERWSZE ZAKUPY,
PO DOKONANIU REJESTRACJI: -100 ZŁ NA KOLEKCJĘ WIOSNA/LATO 2020 PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 500 ZŁ

5% STAŁEJ ZNIŻKI

 DARMOWE ZWROTY KURIEREM

EKSKLUZYWNE WYDARZENIA

 AKCJE SPECJALNE

BEZPŁATNE KONSULTACJE ONLINE ZE STYLISTKĄ

 

 

 

Zniżka 5%


1) W sklepie internetowym zniżka na nieprzecenione kolekcje zostanie naliczona na hasło CLUB w Twoim koszyku zakupowym. Pamiętaj, by podczas zakupów być zalogowany na swoim koncie. 
2) W sklepie stacjonarnym podaj swoje nazwisko obsłudze, a rabat zostanie naliczony do zakupów.

Darmowe zwroty kurierem


Nietrafiony zakup? W S’portofino Club przysługuje Ci 30-dniowe prawo zwrotu i darmowa przesyłka kurierem. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie w sklepie internetowym, w zakładce „MOJE ZWROTY” wskażesz produkt, który chcesz zwrócić i wybierzesz dogodny dla Ciebie dzień, w którym kurier odbierze przesyłkę. Kupuj bez obaw!

Ekskluzywne wydarzenia

 

Wieczory VIP organizujemy dla wyselekcjonowanego grona naszych klientów. Oczekuj zaproszeń na eventy odbywające się w salonach stacjonarnych oraz u naszych Partnerów. Lubimy zaskakiwać niezależnie od okazji. Świętuj razem z nami!

Pierwszeństwo w akcjach specjalnych

 

Członkowie Club jako pierwsi otrzymują informacje o wyprzedażach, specjalnych akcjach rabatowych, a także o premierowych kolekcjach. Pozostań z nami w kontakcie, a nie ominie Cię żadna niespodzianka w postaci Private Sale, Black Friday i wielu innych. 

 

Skorzystaj z porady naszej stylistki.

Aby dołączyć do S'portofino Club wystarczy, że wypełnisz formularz. 

Regulamin S'portofino Club dostępny tutaj.