WITAJ W ŚWIECIE S'PORTOFINO!

video-pause video-play
video-vol video-mute

SPORT, MODA, PASJA.

S’portofino to umiejętne wyważenie między modą i pogonią za trendami, a zamiłowaniem do aktywności fizycznej i czerpania radości z życia. S’portofino to niekwestionowana zdolność do wybiegania w przyszłość, obserwacji tendencji w świecie high-fashion oraz selekcji dostępnych na rynku kolekcji. Doceniamy unikatowe, oryginalne projekty, ale też ufamy tradycji - rozwiązaniom eleganckim i ponadczasowym. 

W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online dostępnych jest ponad 90 marek premium - z najwyższej, światowej półki. Doceniamy włoskie wzornictwo i szyk, niemiecką precyzję, japońską zaawansowaną technologię. Moda w S’portofino to najdoskonalsza jakość wykonania oraz unikatowy, nowoczesny design, spójne kolekcje, które wpisują się w panujące trendy i tendencje w świecie mody.

NARCIARSTWO 

Zdajemy sobie sprawę, że narciarstwo to sport, który wymaga szczególnego przygotowania. Sprzęt, akcesoria, odzież… wszystko to jest niezbędne, aby czerpać z tej dyscypliny możliwie największą satysfakcję. Starannie wyselekcjonowane kolekcje marek premium w S’portofino nie tylko zapewnią Ci właściwą ochornę, ale i nietuzinkowy design. 

PRODUKTY DLA NARCIARZY

FITNESS 

Ćwiczenia na sali wymagają ogromnego wysiłku, wytrwałości i zaangażowania, ale przede wszystkim wiedzy, jak w odpowiedni sposób zadbać o swoje ciało. Od wielu sezonów współpracujemy ze szkołami fitness, trenerami zumby czy yogi, wzajemnie ucząc się i czerpiąc ze swojego doświadczenia. 

PRODUKTY DLA MIŁOŚNIKÓW FITNESS

BIEGANIE

Strój do biegania powinien dawać swobodę ruchów i zapewniać komfort treningu nawet na najdłuższych dystansach. W S’portofino stawiamy nie tylko nazaawansowane technologicznei produkty, ale i wyjątkowy design! Swój styl odnajdą mratończycy jak i rekreacyjni biegacze.

PRODUKTY DLA BIEGACZY

GOLF

S’portofino to najszersza w Polsce oferta marek dedykowanych golfistom. Odkryj profesjonalne kolekcje, z którymi osiągniesz na greenie spektakularne rezultaty. Wraz z marką Chervo od wielu lat sponsorujemy największe turnieje golfowe w kraju, o golfie wiemy naprawdę wiele!

PRODUKTY DLA GOLFISTÓWTRAVEL 

Choć stylizacje podróżnicze mają przede wszystkim wymiar praktyczny, wpisują się w trend, który zarówno w tym jak i następnym sezonie szturmem przejmie światowe ulice. Komfort oraz swoboda odkrywania świata to wartości, które gwarantuje nasza wyselekcjonowana oferta produktów przeznaczona dla osób często podróżujących. 

PRODUKTY DLA MIŁOŚNIKÓW PODRÓŻY


MODA 

Cenimy klasę i ponadczasowość, ale w naszych wyborach nie rezygnujemy z nutki ekstrawagancji. Kochamy piękno i luksus. Przeszukując trendy stawiamy na jakość i unikatowy styl. Ekskluzywne kolekcje światowych marek w jednym miejscu.

KOLEKCJE MODOWE

SUMMERWEAR 

Poddaliśmy starannej selekcji wszystkie marki premium, które bedą Ci towarzyszyc w najbardziej upalne dni. Z nawiązką spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią olsniewający wygląd na słonecznej plaży lub komfort podczas egzotycznego rejsu.

KOLEKCJE LETNIE

SPA 

Kochamy aktywny tryb życia, ale cenimy sobie także wypoczynek. Wiemy, że do pełni szczęścia potrzeba ciszy, spokoju, zabiegów pielęgnacyjnych i komfortowych ubrań. Stawiamy na wygodę - przewiewne fasony, miękkie i przyjemne materiały, naturalną kolorystykę. 

KOLEKCJA DO SPA

Salony S'portofino

SALONY S'PORTOFINO

S’portofino to również wyjątkowe miejsca, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach sportu ceniących jakość oraz niekonwencjonalne rozwiązania. W naszych salonach doświadczony, wykwalifikowany personel chętnie dzieli się wiedzą na temat produktów oraz służy radami stylistów. Salony stacjonarne, wizytówka naszej marki, zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdyni i Polanicy Zdrój. 

ODWIEDŹ NAS


DANE FIRMY

SAT TS Sp z.o.o
ul. Grochowska 27
60-277 Poznań
Polska

KRS: 0000633957

NIP: 7790006399

REGON: 004844232
Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 100 000 zł