Ładuję...

Arkk Copenhagen logo

Marka ARKK Copenhagen – łącząc funkcjonalność i prostotę

Skandynawia jest jednoznacznie kojarzona z hygge. W odnajdywaniu szczęścia w niewielkich rzeczach, doświadczaniu komfortu na co dzień i budowaniu przytulnej atmosfery Duńczycy nie mają sobie równych. Z zamiłowania do prostego życia i wygody powstała marka ARKK Copenhagen, która jest ucieleśnieniem przyświecających hygge cech. Założyło ją dwóch wieloletnich przyjaciół Thomas Refdahl i Kasper Høj Rasmussen. Choć stosunkowo młoda, bo powstała w 2014, marka ARKK Copenhagen burzliwie się rozwija, proponując wszystkim zainteresowanym skandynawskim minimalizmem osobom wygodne obuwie.

Arkk Copenhagen marka
Arkk Copenhagen marka

Nie oglądaj się za siebie - ruszaj do przodu z firmą ARKK Copenhagen

Główną motywacją założycieli było stworzenie obuwia, które będzie nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale będzie też nawiązywało do skandynawskiej tradycji kulturowej. Tak, jak sztuka, tak samo projekty sneakersów ARKK Copenhagen nigdy nie są w pełni ukończone – choć produkt, który otrzymujesz, jest drobiazgowo dopracowany, technologia, na podstawie której powstał, jest stale unowocześniana. W efekcie prac projektanci dążą do doskonałości, która jest niemalże nieosiągalna. Mimo to połączenie dobrej jakości materiałów i innowacyjnych technik sprawia, że idealne obuwie jest na wyciągnięcie ręki – wybierz swoją parę jeszcze dzisiaj i wyrusz w podróż wraz z firmą ARKK Copenhagen.

Arkk Copenhagen marka

Pasja, którą da się odczuć – materiały i technologie marki ARKK Copenhagen

Jeśli chcesz czuć się dobrze i świetnie wyglądać, ARKK Copenhagen posiada ofertę skrojoną do Twoich potrzeb. Nienaganny wygląd i prostota projektu to tylko niektóre z zalet charakteryzujących buty ARKK Copenhagen. Warto zwrócić uwagę na starannie dobrane materiały i nowoczesne technologie, które pozwolą Ci cieszyć się wyjątkowym obuwiem na co dzień.

MATERIAŁY

– FutureGrid – pleciona włóknina nylonowa, która sprawia, że obuwie jest oddychające i elastyczne,
– Kilkuwarstwowa siateczka – lekka i wytrzymała konstrukcja zewnętrzna ułatwia wymianę powietrza,
– Nubuk i Zamsz – rodzaje skóry szlachetnej, z której wykonane jest wysokiej jakości obuwie.

TECHNOLOGIE

– Wave13 – dynamiczna, wielowymiarowa konstrukcja podeszwy zapewniająca stabilną podstawę,
– Stable E-15 – wszechstronna podeszwa, która znajduje zastosowanie w większości sneakersów,
– Vibram® - podeszwa, która gwarantuje stopie stabilność i przyczepność.

Arkk Copenhagen

Wczytaj czat