Ładuję...

IX edycja Klubu Starego Browaru


Spotkania Klubu Klientów Starego Browaru na stałe wpisały się w kalendarz poznańskich wydarzeń, podczas których moda przenika się ze sztuką i kulinariami na najwyższym poziomie. Wiosenna, IX już, edycja przedsięwzięcia w industrialnych przestrzeniach Blow Up Hallu, po raz kolejny zachwyciła nawet najbardziej wymagających Gości. Za motto przewodnie spotkania uznano pozytywne uczucia i emocje. Te towarzyszyły wydarzeniu od samego początku, przepełniając Gości dobrą energią.

S'portofino na wybiegu

Główny punkt programu Klubu Starego Browaru to wyjątkowe pokazy mody w reżyserii Katarzyny  Sokołowskiej. Wśród prestiżowych marek, które wzięły udział w modowym przedsięwzięciu, nie mogło zabraknąć S’portofino. Najnowsze kolekcje, dostępne w naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online, zaprezentowane zostały przez charyzmatycznych modeli i modelki, w tym popularnych laureatów polskiej edycji programu Top Model. Dynamiczna choreografia przygotowana przez wybitną w swojej dziedzinie Katarzynę Sokołowską idealnie oddała sportowego ducha i wyrazisty charakter marek S’portofino.  Kilkanaście stylizacji zaprezentowanych na wybiegu w przestrzeniach Słodowni odzwierciedliło tegoroczne trendy - mocny wojskowy look dla kobiet i mężczyzn, kwiatowe printy w energetycznych kolorach, jeansowe patchworki, minimalistyczne cięcia oraz sportowe, wygodne kroje.

Modele mają na sobie ubrania z najnowszych kolekcji Y-3, Aeronautica Militare i Stella McCartney. 

Modele mają na sobie ubrania z najnowszej kolekcji Aeronautica Militare.

Modelki mają na sobie ubrania z najnowszej kolekcji Markus Lupfer i J Brand. 

Uczta dla ciała i ducha

Dodatkową atrakcją wieczoru był spektakl „Pozytywni”. Przestrzenie Słodowni zamieniły się w teatralną scenę i zapewniły Gościom dawkę kultury na najwyższym poziomie. Gwiazdorska obsada – Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Łukasz Simlat i Janusz Chabior – przekonali widownię, że w życiu nie można poddawać się negatywnym emocjom, ponieważ dobre nastawienie potrafi zdziałać cuda. Niesamowita gra aktorska pozwoliła widzom wczuć się w ciekawe sytuacje bohaterów, a zabawny scenariusz w trafny sposób odnosił się do trudnych problemów życia codziennego. 

Wieczór w Starym Browarze okazał się nie tylko ucztą dla zmysłów. O podniebienia Gości zadbał ceniony Top Chef, Tomasz Purol, który wraz ze swoim zespołem zaserwował ponad 100000 fingerfoodów. Lokalne smaki przenikały się z międzynarodową kuchnią zachwycając nawet najbardziej wymagających smakoszy. Klub Starego Browaru od początku istnienia dba nie tylko o swoich Gości. Jednym z celów akcji jest wsparcie organizacji charytatywnych. Na tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć Drużyny Szpiku, która wspiera potrzebujących w walce z nowotworami.
 

Zaproszenie na pokazy można zdobyć będąc stałym klientem jednego z butików premium znajdujących się w Starym Browarze. To właśnie one zapraszają raz na pół roku swoich wyjątkowych klientów do uczestnictwa w pokazach ich najnowszych kolekcji oraz wydarzeniach towarzyszących. Dziś grono Klubowiczów liczy ponad 2100 osób. Przynależność do Klubu daje jego członkom dostęp do wielu atrakcji i promocji przez cały rok. Informacje o nich udostępniane są w specjalnym newsletterze. Więcej informacji na temat członkostwa można uzyskać także w Punktach Informacyjnych Starego Browaru.

Wczytaj czat