• Compressport

Compressport

Compressport - niezawodna odzież kompresyjna

Poszukujesz wyjątkowej odzieży sportowej, która pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki? Cenisz precyzję, funkcjonalność i zaawansowane technologie? Marka Compressport spełni oczekiwania zarówno amatorów sportu, jak i najbardziej wymagających profesjonalistów. Szwajcarska firma oferuje odzież kompresową, wykonaną ze specjalnych, mocno przylegających materiałów, które wspomagają każdy Twój ruch. Zastosowana kompresja powoduje lepsze dotlenienie mięśni, szybsze usuwanie kwasu mlekowego i prawidłową amortyzację wstrząsów. Dlatego Compressport to świetny wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnego wsparcia w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Compressport
Compressport
 

Compressport – Szwajcarska precyzja

Marka Compressport powstała w Szwajcarii i cechuje się przysłowiową, szwajcarską precyzją. Dzięki zastosowaniu najlepszej aparatury pomiarowej na świecie, mierzy klasy kompresji i tworzy odzież dla sportowców, która cechuje się najlepszą jakością. Marka testuje niezawodność ubrań w najbardziej surowych warunkach – od gorącej Sahary po śnieżne szczyty Alp. W ofercie marki Compressport znajdziesz koszulki, spodenki, czapki, daszki, opaski i skarpety, które nie zawiodą Cię podczas uprawiania ulubionego sportu, niezależnie od tego gdzie jesteś. Brand poza odzieżą sportową oferuje także akcesoria, które poprawiają wydajność organizmu podczas treningu. 

Odzież kompresyjna, która wspiera Twój ruch

Jakość i precyzje zastosowanej kompresji, doceniają utytułowani sportowcy różnych dyscyplin. Wśród nich jest m.in. mistrzyni olimpijska Marta Walczykiewicz, wicemistrz Wiktor Chabel czy triatlonista Frederik van Lierde. Nie oznacza to jednak, że odzież sportowa Compressport jest tylko dla profesjonalistów. Spodenki i koszulki wspomagają również codzienny trening na siłowni lub weekendową jazdę na rowerze. Każdy może odczuć wyjątkowe wsparcie i pełną swobodę w odzieży kompresyjnej. Wybierz odzież Compressport i przekonaj się, że to zupełnie nowy wymiar sportu, który zachwyca minimalistycznym stylem i został stworzony z myślą o Tobie. 

POZNAJ WYJĄTKOWĄ FUNKCJONALNOŚĆ COMPRESSPORT

Compressport