Ładuję...

  • Compressport

Compressport

Niezawodna odzież kompresyjna - Marka Compressport

Poszukujesz wyjątkowej odzieży sportowej, która pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki? Cenisz precyzję, funkcjonalność i zaawansowane technologie? Marka Compressport spełni oczekiwania zarówno amatorów sportu, jak i najbardziej wymagających profesjonalistów. Szwajcarska firma Compressport oferuje odzież kompresyjną, wykonaną ze specjalnych, mocno przylegających materiałów, które wspomagają każdy ruch ciała. Zastosowana technologia powoduje lepsze dotlenienie mięśni, szybsze usuwanie kwasu mlekowego i odpowiednią amortyzację wstrząsów. Dlatego też produkty marki Compressport to świetny wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnego wsparcia w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Odzież Compressport - maksymalna wygoda dla Ciebie.
Koszulka kompresyjna pozwoli Ci uzyskać lepsze wyniki podczas ćwiczeń.

 

Compressport Polska – szwajcarska precyzja

Marka Compressport powstała w Szwajcarii i cechuje się przysłowiową szwajcarską precyzją. Dzięki zastosowaniu najlepszej aparatury pomiarowej na świecie mierzy klasy kompresji i tworzy najlepszej jakości odzież dla sportowców. Marka testuje niezawodność ubrań w najbardziej surowych warunkach – od gorącej Sahary po śnieżne szczyty Alp. W ofercie marki Compresssport znajdziesz skarpety, koszulki, spodenki, czapki, daszki, i opaski. Wszystkie te elementy garderoby będą ogromnym wsparciem podczas uprawiania ulubionego sportu.

Jakość i precyzje zastosowanej kompresji doceniają utytułowani sportowcy różnych dyscyplin. Wśród nich znajduje się mistrzyni olimpijska Marta Walczykiewicz, wicemistrz Wiktor Chabel czy triatlonista Frederik van Lierde. Nie oznacza to jednak, że odzież sportowa Compressport jest tylko dla profesjonalistów. Spodenki, leginsy i koszulki wspomagają również codzienny trening na siłowni lub weekendową jazdę na rowerze. Każdy może odczuć wyjątkowe wsparcie i pełną swobodę ruchów w odzieży kompresyjnej. Wybierz odzież Compressport i przekonaj się, że to zupełnie nowy wymiar sportu.

Akcesoria do biegania marki Compressport.
Odzież Compressport na każde warunki.

Marka Compressport w S'portofino

W najnowszej kolekcji marki Compressport znajdziesz jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie propozycji na rynku. Elastyczne pasy biegowe, uniwersalne opaski na głowę i klasyczne czapki z daszkiem to tylko część akcesoriów, które są dostępne w ofercie. Jednym z najbardziej pożądanych produktów marki Compressport pozostają skarpety – ich długość i kolor możesz dobrać wedle własnych preferencji. Odzież Compressport jest nie tylko funkcjonalna, ale też cechuje się wyjątkowym designem. Spędzaj czas aktywnie – tak, jak lubisz. Próbuj różnych dyscyplin bądź przygotuj się na intensywne zwiedzanie. Marka Compressport sprawia, że cel jest jeszcze łatwiejszy do osiągnięcia!

Firma Compressport gwarantuje najlepszą jakość produktów.

 

Wczytaj czat