Ładuję...

All in one.

Od ponad 10 lat, marka CP Fashion rozwija kaski narciarskie dla wymagających sportowców. Ten szwajcarski koncept kasków ‘’All in One’’ jest wytwarzany we Włoszech, a producent zwraca szczególną uwagę na unikatowe know-how, wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Mimo, iż rynek tradycyjnych kasków narciarskich w dalszym ciągu znajduje wielu entuzjastów, to kaski z wbudowanym Visorem są niewątpliwie jego przyszłością! 

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i elegancja, szczególnie w przypadku produktów sportowych jest nie lada wyzwaniem dla producenta. W marce CP kompromisy jednak nie wchodzą w grę. Marka działa w myśl idei ,,Excellence in Elegance’’. To stwierdzenia przyświeca działalności CP i rozwojowi klasycznego konceptu kasków narciarskich. Kaski CP All in One Visor reprezentują nowy wymiar narciarstwa. Tworzone są z ultralekkich materiałów, zapewniając maksymalny komfort i wygodę. Wymienne visory dają szczególnie szerokie pole widzenia, a różne typy szyb można z łatwością dopasować do panujących warunków pogodowych. Kaski CP stanowią również wybawienie dla osób noszących okulary – pozwalają na komfortową jazdę w okularach korekcyjnych, zapewniając pełen komfort oraz bezpieczeństwo.
 

Kaski All in one to przede wszystkim:

  • zwiększona ochrona dla oczu i twarzy podczas niespodziewanych upadków

  • konstrukcja kasku i visora umożliwia noszenie okularów podczas jazdy

  • bezpieczeństwo dzięki zwiększonemu polu widzenia, większemu niż w tradycyjnych goglach

  •  elegancki wygląd

  •  visor jest łatwy do wymiany

 

Unikatowy design, oryginalny styl i komfort widzenia, to nie wszystko, za co można cenić zintegrowane kaski narciarskie CP Fashion. Największą ich zaletą jest bowiem bezkompromisowość w dbaniu o bezpieczeństwo. Wśród miłośników marki utarło się nawet stwierdzenie, że produkty CP bezpieczeństwo zapakowane w elegancję. Rzeczywiście, patrząc na ekskluzywne kaski i wykorzystane w nich zaawansowane materiały i specjalnie opracowane technologie, trudno się nie zgodzić. Kaski CP Fashion są lekkie i wygodne. W łatwy sposób można je idealnie dostosować do kształtu i rozmiaru głowy, co jest szczególnie istotne w przypadku uderzenia. Z kolei system przepływu powietrza zapewnia pełen komfort użytkowania. Ogromnym atutem są też odpinane nauszniki. Drobiazgowo dopracowane detale sprawiają, że kaski są bardzo łatwe w obsłudze, a najwyższej klasy, zaawansowane materiały odporne na zarysowania i uderzenia, zapewniają bezpieczeństwo na stoku.

 

Wczytaj czat