Ładuję...

Marka Electric and Rose

Logo Electric and Rose

Marka Electric&Rose – activewear na co dzień

Odzież Electric&Rose jest inspirowana autentycznymi doświadczeniami i przeżyciami wielu wypraw i wycieczek. Pomyśl o jodze na plaży, surfowaniu przy zachodzie słońca, grillu w ogródku czy wyprawie po kanionie. Co przychodzi Ci do głowy? Jakie uczucia się w Tobie budzą?

Misją firmy Electric&Rose jest zapewnienie wygody i komfortu podczas Twoich indywidualnych, autentycznych doświadczeń. Zrelaksuj się lub eksploruj nowe miejsca w stylu plaży Venice. Poczuj się swobodnie – wybierz brand, który łączy lifestyle i activewear w jedność.

Electric and Rose

#TIME2LIVE – firma Electric&Rose

Czasem zbyt wiele okazji w życiu umyka, bo zbyt długo się nad czymś namyślasz. Czas skończyć z wahaniem się i zacząć realizować marzenia. Idealny moment na działanie nigdy nie nadejdzie, więc zacznij żyć już teraz.

Słowa te płyną z serca marki Electric&Rose. Pragnie ona nie tylko zapewnić Ci dobrej jakości odzież, która sprawdzi się na wycieczkach i wyjazdach, ale też zainspirować do czerpania z życia pełnymi garściami.

Historia marki Electric&Rose sięga 2014 roku, kiedy to Erin Chamulon i Eric Balfour połączyli swoje artystyczne inspiracje w jedną wizję. Oboje pochodzą z Los Angeles i tam też rozpoczęli produkcję ubrań. Najważniejszymi kwestiami podczas projektowania były naturalne materiały i zrównoważone techniki barwienia tkanin. Z roku na rok firma Electric&Rose coraz większą uwagę poświęca równowadze ekologicznej, dążąc do polepszenia procesów produkcyjnych i łańcucha wysyłek. Marka Electric&Rose stała się popularna nie tylko przez wzgląd na oferowanie produktów dobrej jakości, ale też wyjątkowy sposób farbowania tkanin japońską techniką shiburi. Polega ona na takim złożeniu materiału przed farbowaniem, by barwnik nie dotarł wszędzie, a jedynie w określone miejsca. Dzięki temu na materiale pozostaje oryginalny wzór. Sprawdź najnowszą kolekcję Electric&Rose, dostępną na stronie i znajdź idealne propozycje dla siebie!

Electric and Rose
Electric and Rose

Electric&Rose – z miłością do Venice

Inspiracją od zawsze jest plaża Venice i niesamowite uczucia letniego ciepła, którego można doświadczyć jedynie na wakacyjnym wyjeździe do miejsca pełnego wspomnień i plażowego uroku. W tegorocznej kolekcji nie brakuje klasycznej czerni i bieli, ale też odcieni szarości i granatu, które stanowią świetną bazę ubioru nie tylko wtedy, gdy wybierasz się na fitness, ale również na wyjeździe. Modny athleisure to jednak również żywe, dynamiczne kolory, których nie brakuje. Róże, fiolety i odcienie zieleni nie tylko dodają energii, ale też świetnie się prezentują w połączeniu ze sportowym obuwiem i letnimi akcesoriami. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie S’portofino i ciesz się swoim wygodnym stylem!

Electric and Rose

Wczytaj czat