Ładuję...

Golf

Golf

Sportowy styl w najlepszym wydaniu- GOLF

Golf to niezwykły sport. Na pozór dość spokojny, jednak w praktyce - bardzo wymagający. Wymagający pod względem kondycji, dyscypliny i techniki. To, co przyciąga ku niemu, to wyjątkowa atmosfera, jaka panuje na greenie. Kultura, szacunek względem reguł i wobec przeciwnika oraz nieprawdopodobne emocje! Doskonale widać je podczas najważniejszych turniejów, kiedy publiczność na przemian zamiera w ciszy i bezruchu, by za moment wybuchać szałem radosnych owacji.

Jednak golf, to coś jeszcze. To klasa, to styl, to sposób bycia. Świetnie odzwierciedlają to kolekcje odzieży golfowej, które dzięki wysmakowanej stylistyce i niezawodnym, funkcjonalnym tkaninom coraz częściej przenikają także do codziennej mody. Poznaj z nami najlepsze golfowe marki i ich wspaniałe propozycje na aktualny sezon!


SPRAWDŹ OFERTĘ GOLFOWĄ

CHERVO to prestiżowa marka odzieży sportowej. Rozpoznawalna i ceniona przez golfistów na całym świecie. Nowoczesna, bardzo techniczna, pełna stylu i włoskiej pasji. Stawia na wszechstronność i projektuje z myślą o ludziach aktywnych, którzy w każdej sytuacji pragną wyglądać elegancko i czuć się komfortowo.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Alberto słynie z produkcji najwyższej jakości odzieży golfowej. Każdego roku marka wprowadza do swoich kolekcji technologiczne innowacje. Alberto łączy to, co funkcjonalne, z tym, co świetnie zaprojektowane. Najnowsza kolekcja to modne kroje, perfekcyjne wykończenie i tętniące życiem kolory.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Pasja do sportu i mody napędza markę BOGNER już od 80 lat. Od samego początku istnienia firmy, jej kolekcje cechują się najmodniejszym designem. Ale BOGNER to nie tylko wzornictwo! To także najwyższy poziom jeśli mowa o funkcjonalności, o czym doskonale świadczy piękna, a przy tym bardzo techniczna linia odzieży golfowej.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kolekcje G/FORE wyróżniają się niepowtarzalnym designem, kolorystyką, a także wytrzymałością materiałów. Łączą ze sobą pierwiastki zaawansowanego sprzętu sportowego oraz wysublimowanej, włoskiej stylistyki. Akcesoria golfowe, które powstają w manufakturze G/FORE są doceniane przez sportowców na całym świecie ze względu na design, dopasowanie do anatomii, przyczepność oraz najwyższą jakość.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Najnowsza kolekcja marki Sportalm tradycyjnie już podzielona jest na kilka zróżnicowanych stylistycznie linii. Ich najważniejsze elementy pozostają niezmienne - perfekcyjne kroje, doskonałe tkaniny, dopracowane detale, wyśmienita gra trendami. Tak oto moda wkracza na green!

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Respekt dla reguł, szacunek do przeciwników, honor, a przede wszystkim integracja i współdziałanie. Te zasady towarzyszą marce La Martina i to dzięki nim może ona poszczycić się tak niesamowitym sukcesem wśród golfistów i miłośników elegancji w najlepszym sportowym wydaniu.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

RLX Ralph Lauren to linia stworzona przez słynnego projektanta i wielkiego pasjonata golfa. Jej znak rozpoznawczy to nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale także najbardziej zaawansowane technicznie materiały. RLX zaufali m.in. Luke Donald, czy Matteo Manassero. Teraz czas na Ciebie!

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Rudy Project to niekwestionowany lider w produkcji okularów sportowych. Ceniona przez profesjonalistów marka, zyskała ogromne uznanie nie tylko wśród biegaczy i rowerzystów, ale także wśród pasjonatów innych sporót, w tym golfa. Duża w tym zasługa zaawansowanych technologii, które zwiększając bezpieczeństwo, zapewniają też niebywały komfort użytkowania i pełną ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

 


ZAINSPIRUJ SIĘ 

Poznaj golfowe trendy SS/2019

Wczytaj czat