Ładuję...

Golf Style - stylizacje inspirowane grą na greenie

#Golf style - jak ubrać się na golfa?

Stylizacje w golfowym stylu to trend nie tylko dla miłośników tej szlachetnej dyscypliny. Alternatywa dla koszul w postaci polówek i tkaninowe spodnie w intensywnych barwach zdominują stylizacje tegorocznej jesieni. Golfowe trendy są nie tylko wyrazem identyfikacji z golfem, ale również elegancji i szyku. Sweter połącz z niezawodną kamizelką lub przeciwdeszczową kurtką, która ochroni przed jesiennym chłodem. Wybierz tkaninowe spodnie i nie bój się kolorów. Nie zapomnij także o dodatkach - pasek, torba, czapka, rękawice to pozornie drobne elementy, które okazują się niezbędnymi na polu golfowym. Tej jesieni styl połącz z wygodą rodem z gry na greenie. 

Golfowe stylizacje dla niego
Golfowe stylizacje dla niego

Inspirowane krainą Amarone

Jednym z prekursorów #Golf style jest marka Chervo, dla której inspiracją w tym sezonie stała się włoska podróż do miasteczka Valpolicella. Ciepłe, jesienne kolory doskonale wpisują się w piękno krajobrazu, który jest kolebką słodkiego wina Amarone. Postaw na wygodę i zabezpiecz się na wypadek zmiennych warunków pogodowych. Pamiętaj o kilku elementach, których nie można mieć na sobie swingując: dresy, dżinsy i zwykłe T-shirty bez kołnierzyka są zabronione. 

Golfowe stylizacje dla niego
Golfowe stylizacje dla niego

Wzory i kolory

Golf to sport dla dżentelmenów, stąd zasady, których nie należy łamać. Mimo to klasyczna biel, dominująca kiedyś na polu golfowym odeszła do lamusa. Obecne trendy skłaniają do zabawy kolorem i zróżnicowanymi deseniami. Barwy i wzór - zależą od fantazji golfisty. Modne są kratki, poziome paski, żywe kolory. Wybór należy do Ciebie! 

Zainspiruj się markami w golfowym stylu:

 

Kolekcja Alberto
Kolkcja G-Fore
Kolekcja Chervo

Czytaj o trenadach

Wczytaj czat