Ładuję...

GVT BMC TEAM w X-Bionic, X-Socks i On Running

Medaliści Mistrzostw Polski, doświadczeni zawodnicy, reprezentanci Polski na międzynarodowych zawodach - to oni tworzą GVT BMC Triathlon Team. Mieszanka młodych i perspektywicznych zawodników z utytułowanymi już i doświadczonymi sportowcami to gwarancja sukcesów i profesjonalizmu! Drużyna treningowa zapewnia czołowym zawodnikom najlepsze warunki do rozwijania umiejętności i osiągania najlepszych wyników w triathlonie. Z dumą informujemy, że od tego sezonu Najlepszych wspiera również S’portofino! Nasze profesjonalne marki X-Bionic, X-Socks oraz On Running dbają, aby osiąganie rewelacyjnych wyników, było jak najbardziej komfortowe. 

O GVT MC Triathlon Team:

Osoby współtworzące GVT BMC wywodzą się z kolarstwa i w swojej dotychczasowej karierze nauczone były pracy w grupie. To właśnie z siły grupy wykrzesać można najlepsze elementy, które przekładają się na rozwój zawodników oraz ich wyniki sportowe. W GVT BMC Triathlon Team wszyscy zawodnicy objęci są programem monitoringu organizmów i progresu sportowego. Koordynatorem sztabu medycznego jest profesor Artur Pupka, który do swojej dyspozycji ma dwóch fizjoterapeutów – Tomasza Niedźwieckiego i Bartosza Pajora. Wszyscy zawodnicy przechodzą cykliczne badania wydolnościowe w Centrum Diagnostyki Sportowej Sportslab. Większość zawodników GVT BMC Triathlon Team jest objęta planami treningowymi przez firmę Gucwa Velo Trainer. W skład trenerski wchodzą: Zbigniew Gucwa, Michał Stasiaczek, Konrad Czajkowski i Michał Buczek

W drużynie siła:


Drużyna GVT to pierwszy polski team triathlonowy, organizacyjnie wzorowany na najlepszych na świecie. W skład rewelacyjnej 12 wchodzą cztery wytrwałe kobiety: Paulina Kotfica, Paulina Klimas, Aleksandra Jędrzejewska i Hanna Kaźmierczak i dziewięciu bezkompromisowych mężczyzn: Mateusz Kaźmierczak, Mateusz Petelski, Maciej Chmura, Robert Wilkowiecki, Marek Szewczyk, Tomasz Brembor, Łukasz Kalaszczyński, Krzysztof Hadas i Tomasz Łyko. Tomek to wyróżniający się para-kolarz, który w sezonie 2016 zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy. 

Marki wybierane przez triathlonistów:

O kompresję, ciepło, energię i komfort zawodników na każdym kroku zadbały ulubione marki sportowe triathlonistów. Poznaj ofertę X-Bionic, X-Socks oraz On Running i Ty także pobij swoje sportowe rekordy!

Wczytaj czat