Ładuję...

Luksus blisko natury

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, z wnętrzami odwołującymi się do ponadczasowego stylu art déco, pozwala docenić luksus i komfort, który można spotkać tu na każdym kroku.

Ceniący sobie wysoki standard, bliskość atrakcji uzdrowiska, różnorodne formy spędzenia ciekawie wolnego czasu i możliwość zadbania o zdrowie i piękno, bezsprzecznie odnajdą to wszystko w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Wyjątkowe usytuowanie hotelu w otoczeniu parkowej zieleni oraz zaledwie kilka minut pieszo od Parku Zdrojowego pozwala cieszyć się urokami i atmosferą kurortu oraz jego atrakcjami.

Komfortowo wyposażone pokoje o przytulnym wystroju sprawiają, że nie tylko dobrze się w nich śpi (na bardzo wygodnych przestronnych łóżkach), ale znakomicie się wypoczywa – niemal jak w domu. Każdy z pokoi posiada balkon. Na parterze przy pokojach są urządzone tarasy. Podobnie rozplanowano apartamenty na ostatnim piętrze, każdy z przestronnym tarasem oraz luksusowymi wnętrzami, sypialnie z salonami, garderobą i łazienkami. Hotelowa kuchnia oferuje wykwintne śniadania w cenie pokoju. Od południa działa restauracja z kartą dań tworzoną głównie w oparciu o produkty sezonowe i lokalne. Podstawą menu są dania powstałe na bazie przepisów regionalnych, łączące tradycję z nowymi trendami kulinarnymi i są dziełem mistrzostwa szefa kuchni i jego utalentowanego zespołu.

Istotą hotelowego SPA jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. W zaciszu jego gabinetów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, można oddawać się odmładzającym kuracjom, a także zaznawać głębokiego ukojenia podczas masaży, wpływających korzystnie na samopoczucie i psyche. Bogaty program skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz profesjonalizm personelu przynoszą nadzwyczajne efekty już po pierwszej wizycie.

W Centrum SPA z dwoma basenami, kompleksem czterech saun (fińską, infrared, sanarium (70 st. C) i łaźnią rzymską) szybko zapomina się o stresie. Kąpiel w pieszczącym ciało bąbelkami powietrza jacuzzi czy pływanie w usłanym gwiezdnym blaskiem basenie, koi zmysły i pozwala zapomnieć o codziennych troskach.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój otrzymał w tym roku od niezależnego Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness certyfikat jakości w najwyższej kategorii – Premium Wellness. Dołączył również do amerykańskiej organizacji skupiającej od 25 lat najlepsze obiekty SPA – International SPA Association.

Polanica-Zdrój jako uzdrowisko zasłynęła w XIX wieku, zachwycając wybornym i orzeźwiającym smakiem wód mineralnych Pieniawa Józef (Staropolanka) i Wielka Pieniawa (dostępna w Pijalni Wód). Dzięki nim oraz wpływowi łagodnego klimatu podgórskiego (mniej wietrznego, z lekkimi zimami, dużym nasłonecznieniem) i korzystnemu położeniu Polanica słynie z wysokiej skuteczności w leczeniu przede wszystkim schorzeń kardiologicznych i gastrologicznych. Przez większość roku kurort tętni gwarem kuracjuszy, nie tylko tych pragnących wypocząć i odzyskać zdrowie, a także tych, którzy odwiedzają region, aby podziwiać okoliczne osobliwości krajobrazu i niezliczone zabytki, często zaskakujące pięknem.

Kontakt:

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
Ul. Dębowa 19b
57-320 Polanica Zdrój
Tel.: +48 74 662 4000
email: [email protected]

DrIrenaErisSpa.com

Wczytaj czat