Ładuję...

Klub Klientów Starego Browaru FW16

Spotkania Klubu Klientów Starego Browaru na stałe wpisały się w kalendarz poznańskich spotkań, podczas których klienci obcują nie tylko z wyjątkowymi markami, ale dodatkowo czerpią z zaskakujących doznań kulinarnych oraz artystycznych.

  • slider klub 1

  • slider klub 2

  • slider klub 3

  • slider klub 4

  • slider klub 5

29 września wraz ze stałymi klientami S’portofino zgromadziliśmy się w industrialnych przestrzeniach Blow Up Hallu, gdzie Dyrektor Hotelu Marta Klepka po raz 8. uroczyście powitała zgromadzonych Gości i oficjalnie rozpoczęła kolejny ekskluzywny wieczór.

Pokaz S’portofino odbył w specjalnie przygotowanych na ten czas przestrzeniach Słodowni Starego Browaru. O reżyserię pokazu ponownie zadbała Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf, która w przemyślany sposób przygotowała koncepcję pokazów także dla kilkudziesięciu innych marek. Zaprezentowane ubrania oraz akcesoria dostępne są w S’portofino (Pasaż, +1 piętro) i trafiają w gusta osób ceniących funkcjonalność i unikatowy charakter ubrań. Podczas pokazu zaprezentowano ubrania takich marek jak Bogner, Aeronautica Militare, Sportalm, Borsalino, Moon Boot czy Deha.

Podczas wieczoru, dodatkową atrakcją był koncert Zbigniewa Wodeckiego, który zaprezentował utwory z najnowszej płyty, nie zapominając także o legendarnej ‘’Pszczółce Maji’’, która wszystkich gości porwała do wspólnych tańców oraz śpiewów. Podczas oficjalnego bankietu, szef kuchni Tomasz Purol zaprezentował wyśmienity deser lodowy, który nie tylko smakiem, ale i wyglądem pozwolił na chwilowe przeniesienie się w egzotyczne kraje. Wyjątkowa aranżacja stołu oraz jadalne dekoracje zaskoczyły niejednego z przybyłych gości.

Forma spotkań, mimo iż klubowa, jest niezwykle profesjonalna oraz elegancka. Zawodowa realizacja wydarzenia oraz rzetelne przygotowanie pozwoliło na stworzenie świetnej oprawy, wykorzystując atuty tego miejsca – kombinacja kultury, sztuki i biznesu zdaje się być najwłaściwszym połączeniem. Podczas każdego spotkania losowane są prezenty dla klientów Starego Browaru, będące podarunkiem od ekskluzywnych marek, prezentujących danego wieczoru najatrakcyjniejsze modele ze swoich kolekcji.

Zaproszenie na pokaz można zdobyć będąc stałym klientem jednego z butików premium znajdujących się w Starym Browarze. To właśnie one zapraszają raz na pół roku najlepszych klientów do uczestnictwa w pokazach ich najnowszych kolekcji oraz wydarzeniach towarzyszących. Dziś grono Klubowiczów liczy ponad 2100 osób. Przynależność do Klubu daje jego członkom dostęp do wielu atrakcji i promocji przez cały rok. Informacje o nich udostępniane są w specjalnym newsletterze. Więcej informacji na temat członkostwa można uzyskać także w Punktach Informacyjnych Starego Browaru.

Wczytaj czat