Ładuję...

Nowy salon S'portofino już w Trójmieście!

Nowy salon otwarty został 2 grudnia w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. To pierwszy salon S"portofino w Trójmieście. Na mieszkańców Wybrzeża czekają tu najnowsze kolejcje marek premium o sportowym i modowym charakterze. 

Niezmiernie miło nam ogłosić, że 2. grudnia 2017 roku do grona salonów S’portofino,  dołączył nowy salon w Gdyni. Centrum Handlowe Klif postrzegane jest jako jedno z nielicznych miejsc w Polsce oferujące swoim Klientom wybrane marki premium oraz kameralną atmosferę, która sprzyja komfortowym zakupom. Są to walory utożsamiane z marką S’portofino, dlatego kolejny salon nieprzypadkowo został otwarty właśnie w tej lokalizacji.  

W ofercie S’portofino w Centrum Handlowym Klif znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha czy Moon Boot, niemieckiego Bognera, austriackiego Sportalmu czy najszersza oferta narciarskich modeli japońskiej marki Descente. Nie brakuje także niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które często dostępne są w Polsce wyłącznie w S’portofino.


Nowy salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum handlowego, w pobliżu takich butików jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans.  Powierzchnia 107 m2 wypełniona została najnowszymi kolekcjami marek premium. Butik czynny jest w godzinach pracy Centrum, od poniedziałku do soboty od 9 do 21, a w niedzielę od 10 do 20. Kolekcje prestiżowych marek sprzedawane są w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych w topowych lokalizacjach w Polsce. S’portofino posiada w Polsce już sześć salonów, które znajdują się w poznańskim Starym Browarze, warszawskim Domu Mody Klif, wrocławskim Domu Handlowym Renoma, katowickim Centrum Handlowym Silesia oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój oraz już od początku grudnia w Centrum Handlowym Klif w Gdyni.

Marki dostępne w S'portofino: