Ładuję...

S’portofino w Trójmieście – relacja z uroczystego otwarcia nowego salonu!

Na modowej mapie Trójmiasta pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce. S’portofino od początku grudnia zaprasza Was do Centrum Handlowego Klif w Gdyni. Oficjalne otwarcie szóstego salonu w Polsce odbyło się 13 grudnia. Z przyjemnością świętowaliśmy powstanie nowej siedziby w towarzystwie partnerów, mediów, naszych stałych klientów oraz Przyjaciół.  Spotkanie rozpoczęło się od lampki prosecco i oficjalnego przywitania Gości przez założycielkę S’portofino, Bożenę Ślęzak. 

- Jest nam bardzo miło, że tak licznie Państwo nas dzisiaj odwiedzili. To już nasz szósty salon, tym razem w Gdyni. Jesteśmy pełni dobrych emocji. Od 10 lat rozwijamy naszą firmę – projekt, który skierowany jest do osób kochających modę i sport, żyjących czynnie, ale czasami również odpoczywających na kanapie. S’portofino to wyjątkowe miejsce przede wszystkim ze względu na marki, z którymi współpracujemy. W naszych sklepach i sercach skupiamy wiodących producentów odzieży sportowej. Są to zawsze rzeczy z historią, nieprzypadkowe - mówiła właścicielka.

Podczas wydarzenia Goście mieli okazję poznać wspomniane przez właścicielkę marki bliżej. Wieczór uświetnił bowiem niestandardowy pokaz mody najnowszych kolekcji narciarskich oraz golfowych – modelki oraz modele prezentowali stylizacje nie na wybiegu, ale przechadzając się po wnętrzach salonu.  Ponadto wśród zaproszonych Gości nie zabrakło przedstawicieli międzynarodowych brandów:  ulubieńca golfistów – twórcy włoskiej marki Chervo, reprezentantów niemieckiego Bognera, norweskiego Dale of Norway oraz pochodzącej z Argentyny La Martiny.

W niebanalny sposób zostały zaprezentowane nie tylko kolekcje modowe: ekspozycja głównego Partnera wydarzenia – modele Porsche Panamera Turbo Sport Turismo oraz Porsche 911 4 GTS z Porsche Centrum Sopot czekały na Gości przed głównym wejściem Centrum Handlowego Klif. O podniebienia Uczestników spotkania zadbała trójmiejska restauracja Sztuczka, która skradła serca miłośników zarówno wytrawnych jak i słodkich smaków. Kojące dźwięki pianina, w wykonaniu Kamila Piotrowicza, umilały spotkanie i stanowiły doskonałe tło do rozmów i zakupów. 

Wieczór nie odbyłby się bez wsparcia naszych Partnerów - Porsche Centrum Sopot, Golf Channel Polska, Binowo Park Golf Club, Sierra Golf Club, trójmiejskiego magazynu Prestiż, a przede wszystkim przedstawicieli dostępnych w S’portofino marek. Dla Gości przygotowane zostały wyjątkowe niespodzianki. W loterii wizytówkowej rozlosowano ponad 30 niepowtarzalnych upominków. Ponadto, każdy Gość otrzymał tego wieczoru prezent oraz najnowszy katalog S’portofino, pełen zimowych inspiracji. 

Dziękujemy, że byliście z nami!

Relacja z wydarzenia dostępna jest na Instagramie S’portofino oraz na Facebooku S’portofino.

video-pause video-play
video-vol video-mute

Wczytaj czat