Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

Pałac Ciekocinko Logo

Pałac Ciekocinko****** Hotel Resort & Wellness to zespół pałacowo-parkowy, na który składają się 5-gwiazdkowy hotel usytuowany w Pałacu pochodzącym z 1910 roku oraz budynek Powozowni, utrzymany w stylu letnich, nadmorskich rezydencji Country Cottage & Sea. Kompleks jest położony 3,5 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Przeszło stuletni pałac został poddany kompleksowej renowacji, w oparciu o zachowaną dokumentację, stare ryciny i zdjęcia, tak by przywrócić mu dawny blask i urok. 

Pałac Ciekocinko z zewnatrz

Podróż w czasie

Historyczne wnętrza wypełniono zabytkowymi meblami oraz oryginalnymi akcesoriami z lat 20-tych minionego stulecia, które gromadzono przez ponad 10 lat międzynarodowych poszukiwań. Przy zastosowaniu najwyższej jakości współczesnych udogodnień i materiałów wykończeniowych, wnętrza są autentyczne, ale przede wszystkim piękne i komfortowe. Ich dopracowanie pod kątem wierności stylom secesji i Art-deco umożliwia Gościom jedyną w swoim rodzaju podróż w czasie. Do dyspozycji udostępniono 29 pokoi i apartamentów w Pałacu oraz 10 w Powozowni. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, mogąca pomieścić do 290 uczestników, dzięki której możliwe jest przygotowanie eventów szytych na miarę. 

Pałac Ciekocinko z zewnatrz

Natura na wyciągnięcie ręki

Piękne otoczenie sprawia, że Pałac Ciekocinko to miejsce, którego próżno szukać gdzie indziej. Zabytkowy park o powierzchni 22 ha, lasy, jary, łąki, rzeka, jeziora i morze – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dla miłośników koni i jeździectwa dostępna jest zabytkowa Stadnina Koni Ciekocinko, która jest organizatorem międzynarodowych zawodów Baltica Equestrian Tour, odbywających się tu dwa razy do roku, wiosną i latem. Powozownia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu. Zanurzony w zieleni, wolnostojący budynek został zaaranżowany w stylu nadmorskich rezydencji i oferuje niezobowiązującą atmosferę oraz jasne wnętrza. 

Pałac Ciekocinko z zewnatrz

Doznania kulinarne na najwyższym poziomie

Kulinaria to niezwykle istotna część pobytu w Pałacu Ciekocinko. Zmysł smaku pozwala w pełni docenić to miejsce, zgodnie z filozofią Szefa Kuchni Pawła Dołżonka, która zamyka się w słowach: balans, sezonowość, szacunek do produktu. Bazując na naturalnych, świeżych produktach w restauracjach serwowane są dania będące esencją polskiej kuchni w nowej odsłonie oraz fuzją najlepszych smaków kuchni międzynarodowej. Dania kompletne, esencjonalne, zaskakujące połączeniami smaków, ale zawsze doskonale zbalansowane. Szef kuchni zdobywał doświadczenie w renomowanych, wyróżnionych gwiazdkami Michelin restauracjach w Londynie oraz w Tokio. 

Pałac Ciekocinko z zewnatrz

Aktywny relaks

Na gości hotelowych czekają też liczne atrakcje sport & leisure, a wszystko po to, by doświadczyć unikalnych, skrojonych na miarę przeżyć. Na Gości czeka m.in. Institut Esthederm, jazda przełajowa na rowerach górskich GT Avalanche, siłownia wyposażona w sprzęt Techno Gym czy możliwość jazdy konnej na wszystkich poziomach zaawansowania. Miłośnicy wędkarstwa mogą skorzystać z pałacowego stawu, a wieczór warto zwieńczyć specjalnie przygotowaną prezentacją oraz degustację whisky i wina. Wśród okolicznych atrakcji turystycznych znajdują się ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, Zabytkowa Latarnia Morska Stilo czy lekcja historii w postaci ponad 50 pałaców i dworków podczas zwiedzania z przewodnikiem. 

Pałac Ciekocinko z zewnatrz

Odwiedź pałac Ciekocinko

Niezwykła atmosfera, międzynarodowe towarzystwo, nieskazitelna obsługa, nowoczesne udogodnienia, prywatność i nagradzana kuchnia – to wszystko składa się na wyjątkowe i pełne satysfakcji przeżycia z pobytu w Pałacu Ciekocinko. 

Nowy katalog S'portofino

Wczytaj czat