Ładuję...

Po męsku na stoku

Na stoku po męsku

Są tacy, którzy lato żegnają z szerokim uśmiechem na twarzy. Miłośnicy białego szaleństwa z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie sezonu i pierwsze prawdziwe mrozy. Adrenaliny na stoku nie da się zastąpić niczym innym! Wiedzą o tym szczególnie Panowie, którym rywalizacji nigdy dość. Przed skompletowaniem garderoby na wyjazd, warto się przygotować, aby nie zagubić się w gąszczu propozycji. Projektanci prześcigają się w pomysłach, zastosowanych technologiach, użytych wzorach i kolorach. Wśród wielu opcji każdy znajdzie coś dla siebie. Luksusowy, modowy look czy prosty, sportowy zestaw naszpikowany funkcjonalnościami? Ty decydujesz!

Na stoku po męsku
Na stoku po męsku

Po pierwsze technologia

W dzisiejszych czasach ubrania na stok to elementy garderoby tworzone z podobnym zaangażowaniem i precyzją co samochody czy najnowsze rozwiązania współczesnej medycyny. Bielizna termoaktywna może wspomagać wydajność organizmu poprzez utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała. Kurtki dzięki wielu rozwiązaniom technologicznym zapewniają poczucie bezpieczeństwa i maksymalnej wygody - laserowo cięte materiały, tkaniny działające niczym baterie słoneczne, laminowane, izolujące wilgoć szwy… to robi wrażenie! Ubierz się od stóp do głów w technologię i bądź spokojny o komfort na stoku.

Dla tych, którzy nie uznają kompromisów i od narciarskiej garderoby wymagają nie tylko funkcjonalności, ale i elementu dyskretnej elegancji, ważne będą detale. Może to być luksusowe wykończenie kurtki, futro chroniące twarz przed szczypiącym w policzki mrozem lub dodatkowy emblemat na goglach czy rękawicach, który nada im wyjątkowego charakteru. Do tego rzemieślnicze wykonanie i wyjątkowe materiały. W tegorocznych propozycjach marek premium znajdziemy mnóstwo produktów, które zadowolą miłośników funkcjonalności w luksusowym wydaniu.

Na stoku po męsku

Zimowy design

Funkcjonalnie czy modnie? Na szczęście oba elementy idą ze sobą w parze! Projekty sportowych marek odzieżowych odzwierciedlają światowe trendy i co sezon zaskakują czymśnowym. Do wyboru są ekstrawaganckie kolory z ciekawymi wzorami ale i klasyczne kroje, które przywodzą na myśl precyzyjnie skrojone stroje zawodników narciarskich. Niech strój Cię wyróżni i podkreśli Twój charakter!

Na stoku po męsku
Na stoku po męsku

Ochrona w wersji premium

Niezwykle ważnym dopełnieniem stroju narciarskiego są oczywiście akcesoria – kask, gogle i rękawice. Podczas zakupów należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry techniczne. W końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo! Kaski powinny być poddane wielu testom, zanim trafią do sprzedaży – najwyższa ochrona i świetna wentylacja to podstawa. Idealne gogle to takie, które są nie tylko wygodne, ale dodatkowo mają szerokie pole widzenia, a szyba jest polaryzowana i odporna na parowanie – dzięki temu żadna trasa nie będzie straszna! I chociaż funkcjonalność stawiamy na pierwszym miejscu, nie zapominajmy, że akcesoria to szczególny rodzaj dodatku, który może doskonale dopełnić całość.

Na stoku po męsku
Na stoku po męsku

Wczytaj czat