Ładuję...

Tenis

Nowe oblicze sportowego stylu - TENIS

Tenis od lat uznawany jest za jeden z bardziej eleganckich sportów. Nie bez powodu! Krótka sukienka, plisowana spódnica, polówka i szorty w klasycznych kolorach - ubrania tenisowe doskonale wyrażają styl i elegancję graczy. Poznaj kolekcje międzynarodowych marek w S’portofino - baw się formą i nowoczesnym podejściem do mody sportowej, stawiając czoła wyzwaniom na korcie!

Sprawdź kolekcje tenisowe

Ubrania sportowe, które są jednocześnie funkcjonalne i awangardowe? Taki cel obrała sobie tenisistka, a zarazem projektantka niemieckiej marki Monreal London, Stefanï Grosse. Stworzyła linie ubrań dedykowane miłośniczkom sportowych wyzwań - tenisa, jogi, fitnessu czy biegania. Kolekcje Monreal London nie są przypadkowe - tworzą je osoby ze świata sportu. CEO marki jest Yesim Phillip – miłośniczka golfa i biegaczka, dawna zawodniczka koszykarska.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Chervo to włoska, niezwykle prestiżowa marka odzieży sportowej. Rozpoznawalna i ceniona przez golfistów na całym świecie, stanowi dzisiaj synonim klasy i profesjonalnego przygotowania do gry na greenie. Chervo rozszerza horyzonty w modzie golfowej, łamie sztywne kanony. Oferuje stroje modne, pięknie skrojone i eleganckie, a zarazem komfortowe i innowacyjne. Chervo to połączenie najnowocześniejszych technologii i niepowtarzalnego, włoskiego stylu.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Wczytaj czat