Ładuję...

DR IRENA ERIS - GOLF CUP 2018

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to wydarzenie kultowe, które już teraz można uznać za jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w świecie kobiecego golfa w całym europejskim regionie. Co ważne, Zawody są sklasyfikowane w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa. Turniej dr Irena Eris sięga tradycją do 2007 r.,  kiedy to zorganizowano pierwszą, golfową rozgrywkę dla Pań. Jak co roku, S’portofino uczestniczyło w wydarzeniu jako sponsor, a wszystkie Zawodniczki zagrały w koszulkach ufundowanych przez markę Chervo. Pogoda w czasie Turnieju była bardzo zmienna i zawodniczki musiały na zmianę zmagać z wiatrem, deszczem i słońcem. Mimo trudnych warunków, doczekaliśmy się niesamowitego hole in one!

video-pause video-play
video-vol video-mute

Tegoroczna, 12. edycja odbyła się 11-12 czerwca na polu Mazury Golf & Country Club. Ten wspaniały ośrodek golfowy jest zlokalizowany w sercu Warmii i Mazur wśród malowniczych lasów i pięknych jezior - takie jak jezioro Naterskie a także jezioro Wulpińskie. Zaledwie dwie godziny drogi od Gdańska i Warszawy, a 10 minut od Olsztyna. Pole jest znakomicie dostosowane do poziomu oraz zaawansowania graczy. Dzięki licznym naturalnym i sztucznym przeszkodom pole golfowe w Naterkach należy do najciekawszych, ale zarazem najtrudniejszych lokalizacji w Polsce.

Uczestniczki grały o wyjątkowe nagrody, wśród których znalazły się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER, a także S’portofino. W tym roku nagrodą był także wyjazd na prestiżowy turniej do Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris. O szampańską atmosferę w czasie eventu zadbał nowy partner – G.H. Mumm Champagne. W czasie przerwy od gry zawodniczki mogły skorzystać ze strefy relaksu, oddać się lekturze katalogu S’portofino i udać się na zakupy. Najnowsza kolekcja marki Chervo cieszyła się dużym zainteresowaniem Zawodniczek.

 

Po sportowych zmaganiach na wszystkie entuzjastki zielonego pola czekał odpoczynek w prestiżowym, pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut. Poza właściwym turniejem na zawodniczki czekały dodatkowe konkursy. Fundatorem nagród w dwóch z nich było S’portofino, a zwyciężczynie mogą cieszyć się voucherami o pokaźnej wartości na zakupy w naszych sklepach. Wszystkie nagrody zostały wręczone na finałowej gali, która odbyła się drugiego dnia po zakończonej rywalizacji. W tym roku najlepszymi zawodniczkami były Dominika Gradecka, Aleksandra Wiatr oraz Marianna Duczmal. Gratulujemy wspaniałych wyników! 

Wczytaj czat