Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

DR IRENA ERIS LADIES' GOLF CUP 2019

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to wydarzenie kultowe, które już teraz można uznać za jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w świecie kobiecego golfa w całym europejskim regionie. Co ważne, Zawody są sklasyfikowane w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa. Turniej dr Irena Eris sięga tradycją do 2007 r., kiedy to zorganizowano pierwszą, golfową rozgrywkę dla Pań. Również w tym roku podczas 13. edycji, S’portofino uczestniczyło w wydarzeniu jako sponsor, a wszystkie Zawodniczki zagrały w koszulkach ufundowanych przez markę Chervo. Doskonała pogada przez cały przebieg Turnieju, słońce i wysokie temperatury, potęgowały w uczestniczkach świetne nastroje. Gdy drugiego dnia zadowolenie zastąpiła piekąca opalenizna, nic nie stanęło na przeszkodzie, by zakończyć uroczystość rozdaniem nagród w poszczególnych kategoriach! 

Dr Irena Eris Golf Cup

Tegoroczna, 13. edycja odbyła się 3-4 czerwca na polu Mazury Golf & Country Club. Ten wspaniały ośrodek golfowy jest zlokalizowany w sercu Warmii i Mazur wśród malowniczych lasów i pięknych jezior - w okolicy jeziora Naterskiego i Wulpińskiego. Zaledwie dwie godziny drogi od Gdańska i Warszawy, a 10 minut od Olsztyna. Pole jest znakomicie dostosowane do poziomu oraz zaawansowania graczy. Dzięki licznym naturalnym i sztucznym przeszkodom pole golfowe w Naterkach należy do najciekawszych, ale zarazem najtrudniejszych lokalizacji w Polsce.

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2019
Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2019

Uczestniczki grały o wyjątkowe nagrody, wśród których znalazły się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER, a także S’portofino. O szampańską atmosferę w czasie eventu zadbał nowy partner – Champagne Perrier-Jouët. W czasie przerwy od gry zawodniczki mogły skorzystać ze strefy relaksu, oddać się lekturze katalogu S’portofino i udać się na zakupy. Najnowsza kolekcja marki Chervo cieszyła się dużym zainteresowaniem Zawodniczek.

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2019

Po sportowych zmaganiach na wszystkie entuzjastki zielonego pola czekał odpoczynek w prestiżowym, pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Poza właściwym turniejem na zawodniczki czekały dodatkowe konkursy. Fundatorem nagród było m.in. S’portofino, a zwyciężczyni może cieszyć się voucherem na zakupy w naszych sklepach. Wszystkie nagrody zostały wręczone na finałowej gali, która odbyła się drugiego dnia po zakończonej rywalizacji. W tym roku najlepszymi zawodniczkami były Maria Żrodowska, Iga Józefiak oraz Julia Korus. Gratulujemy wspaniałych wyników i do zobaczenia podczas kolejnej edycji Turnieju! 

Gala
Gala

Wczytaj czat