Ładuję...

S'portofino - Galeria Klif - Warszawa

 

Salon S’portofino, zlokalizowany na I piętrze w warszawskim Domu Mody Klif, został ponownie otwarty po kilkutygodniowym remoncie. Nowoczesne wnętrze zaprasza w swoje progi miłośników mody i sportu, a także entuzjastów nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Salon pozostał w swojej dotychczasowej lokalizacji – w pobliżu takich salonów premium jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans oraz foodcortu. 

Powierzchnię 150 m2 wypełniono najnowszymi kolekcjami marek premium. Wnętrze salonu zostało utrzymane w stonowanych barwach, stanowiących idealne tło dla zróżnicowanego asortymentu. Nowe możliwości ekspozycyjne pozwoliły bardzo dobrze wyeksponować marki debiutujące w ofercie S’portofino w tym sezonie, niejednokrotnie niedostępne w żadnych innych miejscach w Polsce.

 

 

W nowej przestrzeni postawiono przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nad ladą umiejscowiono duży ekran multimedialny, wprowadzający za pomocą video odpowiedni nastrój wizualny, spójny z ofertą aktualnie prezentowaną w salonie. We wnętrzu znalazły się także dwa duże ekrany dotykowe. Umożliwiają klientom zapoznanie się z pełną ofertą multibrandu, sprawdzenie wyglądu danego produktu na modelu, zamówienie produktów do salonu bez potrzeby przedpłaty czy realizację zamówienia internetowego z dostawą do domu. 

W salonie powiększono strefę przymiarek oraz strefę lifestyle. Zostały one przeniesione na tyły salonu, tak aby klienci mogli zaznać chwili spokoju i w ciszy podjąć decyzje zakupowe. Nowe wnętrze zostało zaprojektowane przez poznańską Pracownię Projektową Sucharski, w zgodzie z najnowszymi trendami i udogodnieniami. W jesienno-zimowej ofercie S’portofino znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha, austriackiego Sportalmu, szwajcarskiej marki On Running czy niemieckiego Bognera.

__________________________________________________________________________

Sprawdź szczegóły dojazdu

ul. Okopowa 58/72
Galeria Klif
01-042 Warszawa
tel. +48 22 244 14 07
[email protected]
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
Środa 09:00 - 21:00
Czwartek 09:00 - 21:00
Piątek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Szukam Twojej lokalizacji

Twoja trasa

LOKALIZACJA W CENTRUM: +1 PIĘTRO

 

Salon S'portofino w Warszawie w Domu Mody Klif

DOSTĘPNE MARKI

ODWIEDŹ SALON

Nowości w salonie S'portofino w Warszawie
Nowości w salonie S'portofino w Warszawie

Wczytaj czat