Ładuję...

Wiosenne przebudzenie

Orzeźwiający powiew cieplejszego wiatru i co raz dłuższe, słoneczne dni sprawiają, że po zimowej stagnacji budzimy się do życia. Znajdź czas dla siebie - nie musisz wyjeżdżać do SPA, aby zadbać o swoje ciało i zmysły. Przyjemne rytuały każdego dnia sprawią, że osiągniesz spokój i harmonię, których tak bardzo potrzebujesz. Najnowsza kolekcja marki Deha, jak co sezon dba o komfort i styl kobiet, które każdego dnia znajdują się w obliczu niesamowitych wyzwań. 

Medytacja o poranku

Celebruj poranki! Dobrze rozpoczęty dzień sprawia, że dalej przebiega on w przyjaznej atmosferze. Otwórz okno, wpuść do pokoju orzeźwiające powietrze i pozwól mu wybudzić się ze snu. Weź głęboki oddech, usiądź wygodnie i znajdź kilka minut na praktykę medytacji w błogiej ciszy. Chwila dla siebie, na uporządkowanie myśli i planów, potrafi zdziałać cuda! W chwilach relaksu z przyjemnością towarzyszyć będzie Ci najnowsza kolekcja Deha. Miękkie, oddychające, delikatne tkaniny otulą Twoje ciało – wszystko po to, abyś od samego poranka mogła poczuć się wyjątkowo!

Chwila na jogę

Poczuj symbiozę ducha i ciała! Wykonując poszczególne asany ze świadomością pracuj nad swoim ruchami i rozciągaj kolejne partie mięśni. Swoboda, komfort i pełen zakres ruchów – aby praktyka jogi należała do udanych, nie możesz zaburzyć żadnego z tych elementów. Linia Harmonic marki Deha to ubrania wykonane z naturalnych tkanin, wyróżniające się skupieniem na detalu i funkcjonalnością. Zwróć uwagę na projekty przedstawiające czakry. Te związane z filozofią buddyjską energetyczne centrale, pozwalają zachować harmonię, równoważą energię oraz zapewniają wewnętrzny spokój i szczęście.

Małe przyjemności

Aromatyczna herbata, dźwięki kojącej muzyki, ulubione ciasto – drobne przyjemności sprawiają, że patrzymy na świat przez różowe okulary. Słowo rutyna nie musi kojarzyć się z obowiązkami. Spraw, aby w nawyk weszły Ci także miłe zwyczaje. Podobno nic nie relaksuje tak jak zabawa z ukochanym psiakiem! W domowym zaciszu nie rezygnuj z wyjątkowego stylu. Lniane bluzy, komfortowe spodnie i topy z najwyższej jakości bawełny łączą swobodę i aktualne trendy!

Wczytaj czat