Ładuję...

Yoga

Nowe oblicze sportowego stylu - JOGA

Ubrania, które nosisz podczas ćwiczeń jogi powinny przede wszystkim nie krępować Twoich ruchów. Wykonując poszczególne asany, musisz mieć pełen zakres ruchu, aby móc wykonać je prawidłowo. Sama funkcjonalność to jednak nie wszystko! Zobacz kolekcje marek S’portofino, które sprawią, że poczujesz symbiozę ducha i ciała.

Znajdź swój strój do jogi

Linię Harmonic charakteryzują trzy słowa: harmonia, natura i symbioza. Kolekcja dedykowana jest kobietom, które lubią być blisko natury i czuć się komfortowo. Ubrania wykonane z naturalnych tkanin, wyróżniające się skupieniem na detalu oraz pieczołowitością wykonania sprawią, że podczas jogi nic nie będzie krępować ruchów. Miękkie, oddychające, delikatne – wszystko po to, by zwolnić, wziąć głęboki oddech i pozwolić sobie na chwilę relaksu.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kolekcja letnia austriackiej marki Sportalm to elastyczne, oddychające  dzianiny i luźne fasony w świeżych, kobiecych barwach. Delikatne, kolorystyczne niuanse oraz romantyczne printy zachwycają wyrafinowaną estetyką, zaś funkcjonalne detale zapewniają wysoki komfort noszenia. Techniczne, przyjemne tkaniny rozpieszczą Twoją skórę tworząc niezwykle kobiecą i bardzo wygodną kolekcję, która doskonale sprawdzi się w trakcie kojących zajęć jogi.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Stella McCartney, córka Paula McCartney’a, to jedna z najbardziej znanych angielskich projektantek mody. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z marką Adidas. Owocem tego wyjątkowego partnerstwa stała się kolekcja odzieży sportowej dla nowoczesnych kobiet kochających aktywny tryb życia. Stella nadała typowo sportowym ubraniom nowoczesnego, ultrakobiecego charakteru.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Marka stworzona przez włoską The Rilievi Group powstała w 2014 roku z połączenia ładunku energetycznego Hawajów i włoskiego wzornictwa. No Ka’Oi specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej silnie zakorzenionej w duchu i filozofii jogi. Znak firmowy "Made in Rilievi" jest gwarantem niezwykłej dbałości o detale przy współpracy z najwyższej klasy projektantami.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

 

ZAINSPIRUJ SIĘ! PRZECZYTAJ ARTYKUŁY Z KATEGORII #JOGA

Joga o co chodzi

Wczytaj czat