Ładuję...

Logo 2XU

Australijska odzież kompresyjna 2XU

Marka 2XU powstała w 2005 roku  w Australii – jej założycielami są Clyde Dacenport i Aidan Clarke. Ich plan był prosty. Produkowana przez nich odzież miała zapewnić triatlonistom i wszystkim, którzy lubią biegać, jeszcze większą wydajność i najlepsze warunki do rozwijania swojej pasji. Od tego czasu marka 2XU stała się jedną z najbardziej znanych marek technicznych na świecie. Sprawdź, jak legginsy i koszulki 2XU sprawdzają się podczas aktywności i dołącz do grona olimpijczyków, celebrytów i mistrzów świata, którzy wybrali treningi z 2XU!

odziez kompresyjna 2xu

2XU - Two Times You

„We live and breath the true spirit of the athlete.”

Marka od chwili powstania jasno określała swój cel i nigdy nie dopasowywała się do innych. Odzież 2XU od lat inspiruje każdego, kto choć raz pomyślał, że nie jest w stanie osiągnąć już więcej, by za wszelką cenę dawać z siebie wszystko. Marka rozbudza uśpione ambicje, które przygotowują na nadejście czegoś lepszego. W centrum każdej innowacji znajduje się człowiek – priorytetem marki jest zadbanie o to, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji. Jest to możliwe dzięki zwiększeniu wydajności i przyspieszeniu regenerowania się organizmu. To z kolei ułatwiają wyjątkowe technologie marki. Dzięki temu możesz dawać z siebie wszystko, niezależnie od tego, co robisz.

Kompresyjność odzieży 2XU jest dwa razy większa, niż innych marek. Dowiedziono tego na drodze testów – spośród 9 marek, 2XU wiedzie prym. Jest to zasługą aparatury Salzmann, która jest najdokładniejszym medycznie certyfikowanym urządzeniem do pomiaru ucisku. Firma opracowała również system Stopniowej Kompresji (MCS), który sprawia, że większy nacisk jest kierowany na kostkę lub nadgarstek i stopniowo zmniejsza się w stronę korpusu. To rozwiązanie zapewnia prawidłowe utrzymanie przepływu krwi do serca, zmniejsza poziom uwalnianego mleczanu odpowiadającego za zakwasy i zwiększa drenaż limfatyczny.

koszulka męska 2xu
damska odziez treningowa 2XU

2XU - legginsy i koszulki

„True sports compression has a significant impact on performance.”

Kompresyjna odzież sprawia, że nie tylko lepiej wyglądasz. Realnie wpływa również na jakość treningu i Twoją wydajność, a także na regenerację organizmu. Dzięki temu rośnie też Twój komfort, a ból i zmęczenie zostaje zniwelowane. Dodatkowo technologia MCS (Muscle Containment Stamping) zapewnia głównym mięśniom wsparcie przed zmęczeniem i przeciążeniem podczas intensywnych ćwiczeń. Dzieje się tak, ponieważ system tkanin tworzący MCS ściśle przylega do mięśni i utrzymuje je w taki sposób, by zminimalizować ich drgania. Dzięki temu możesz cieszyć się pełną swobodą ruchów przy jednoczesnym ograniczeniu mikrouszkodzeń mięśni do minimum.

W ofercie marki 2XU znajdziesz odzież sportową – legginsy i koszulki od lat zbierają jedynie pozytywne opinie. Jakość ubrań treningowych tej marki jest nieporównywalna z innymi głównie za sprawą wyjątkowej kompresji, jaką zapewnia, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Niezależnie do tego, czy jesteś triathlonistą, kolarzem czy zwyczajnie kochasz sport – legginsy i koszulki 2XU to idealna odzież sportowa dla Ciebie. Sięgaj po więcej i pokaż, na co Cię stać z marką 2XU!

damska odzież Joslin

Wczytaj czat