Allude

Allude - teoria kaszmiru

Podczas gdy rynek mody dopiero budzi się z letargu, powoli zaczyna dostrzegać potrzebę zmian na polu zrównoważonej ekologicznie produkcji, Allude z całą pewnością jest taką zmianą, i to od samego początku swojego istnienia. I kiedy niemalże cały rynek wykorzystuje trendy fair fashion i less waste jako kolejny element marketingu, Allude już od niemal trzech dekad po prostu jest fair, bo etyka i uczciwość instynktownie towarzyszy marce i jej działaniom. Tak było w 1993 roku i tak jest w 2020. Jak to możliwe?

Allude
Allude

Filozofia Allude zakłada, że właściciel luksusowej odzieży wchodzi z nią w specyficzną, biologiczną nawet, relację. Wystarczy przywołać w myślach obraz osoby w kaszmirze. Jej klasa i dojrzałość są pełne delikatności i stylu. Allude tworzy miękką i zmysłową architekturę nienachalnej elegancji. Subtelny minimalizm pełen komfortu. Kaszmirowy luksus. Ale ten luksus to coś więcej niż strój, to także poważne zobowiązanie. Po założeniu, w 1993 roku marki Allude, Andrea Karg i jej zespół czują się odpowiedzialni za tworzenie luksusowych i trwałych dzianin z kaszmiru.

Dlatego chcą tworzyć Twój codzienny kaszmirowy strój, dobry na każdą okazję. Chcą też, by Twoje ulubione kaszmirowe ubrania trwały, służyły Ci jak najdłużej, tworząc Twój dyskretny świat materialny. Allude projektuje z myślą o długowieczności. Marka przekuwa swoje prawie 30-letnie doświadczenie w odpowiedzialnym projektowaniu i produkcji na zrównoważone tworzenie optymalnych i trwałych dzianin. Nigdy nie chodziło przy tym o bycie największym producentem, ale o tworzenie możliwie najpiękniejszego produktu. Kupując go, klient otrzymuje swoją cząstkę Allude i staje się przez to częścią marki i wyjątkowej społeczności.

Allude
Allude

Od początku istnienia Allude ważne było, aby zrównoważony sposób myślenia i działania był oficjalny. Dlatego wszystkie produkty wykonane w 100% z kaszmiru posiadają certyfikat OEKO-TEX®. Ponadto, z inicjatywy zespołu Allude, w Monachium powstała wyjątkowa klinika - klinika kaszmiru. Można w niej, korzystając z doświadczenia specjalistów Allude, odnowić swoje kaszmirowe ubrania, bez względu na to, czy posiadają metkę Allude. Usługi kliniki obejmują czyszczenie, naprawę i pielęgnację dzianin. Wszystko w zgodzie z misją, którą jest zachowanie wszystkich rzemieślniczych procedur sprawiających, że dzianiny zachowują idealny stan przez długie lata.

Allude mówi wprost - kupuj mniej, ale wybieraj lepiej - uwzględnij kaszmir. Bo kaszmir to nowa era elegancji. Nowa era sumienności. Nowa era odpowiedzialności. Nowa era jakości. Kaszmir jest klasyczny, wyrafinowany, ukierunkowany na jakość. Wykracza poza sezony. Jest minimalny, ale nie ustępuje szaleńczo pędzącym trendom. Woli ponadczasowe dzieła. Pragnie ubrań swobodnych, profesjonalnych, luksusowych, wykonanych starannie. Kaszmir jest jak Ty. Poznaj więc ponadczasową kolekcję Allude i przekonaj się, że jakość jest modna zawsze i wszędzie.