Ładuję...

  • allude-lp

Teoria kaszmiru – marka Allude

Zrównoważony proces produkcji to dla wielu marek nowy trend, któremu się poddają. Nierzadko na tym budują one całą strategię marketingową. Zupełnie inaczej jest w przypadku marki Allude, która od chwili powstania stawia na fair fashion i less waste. Nie tylko dba o zachowanie najwyższych norm ekorozwoju i etyki pracowniczej, ale też motywuje każdego do wprowadzania zmian w swoje codzienne życie.

Początki marki Allude sięgają 1993 roku. To właśnie wtedy zrodziła się ekscytująca myśl o tym, by na stałe wprowadzić miękki kaszmir do kobiecej mody i znaleźć dla niego miejsce w centrum współczesnych kolekcji. Andrea Kang od wielu lat realizuje swoją misję z ogromną pasją. Najlepszym na to dowodem jest prototyp zwężanego swetra z dekoltem V, który jest obecny w każdej sezonowej ofercie.

Ubrania Allude - damskie swetry

BE THE CHANGE – odzież firmy Allude

Od pierwszego projektu swetra po globalnie rozpoznawalny brand – w ciągu zaledwie kilku lat odzież firmy Allude stała się nie tylko popularna, ale zyskała miano luksusowej. Stało się tak nie tylko za sprawą odpowiednio zoptymalizowanych procesów produkcyjnych i najlepszej jakości kaszmiru wykorzystywanego przy tworzeniu projektów. Duże znaczenie miało przyjęcie marki do Chambre Syndicale du Prêt-à-Porter des Couturiers et des Créateurs de Mode. Wtedy Andrea umieściła kaszmir na wybiegu, ujawniając skrywany przez materiał potencjał. Międzynarodowa ekspansja na tym się jednak nie kończy. Obecnie odzież marki Allude można dostać w ponad 30 krajach na całym świecie. Nie można również zapominać o wkładzie w rozwój marki jej założycielki. Andrea Kang dzięki swojej ambicji sprawiła, że kaszmir niezmiennie inspiruje modę damską.

Odzież Allude codziennie otuli Cię miękkim komfortem.
Kaszmirowe ubrania Allude to jakość, która trwa.

Subtelny minimalizm pełen komfortu – marka Allude

Postaw na kaszmirowy luksus w stylu loungewear. Allude stawia nie tylko na dobrej jakości tkaniny, ale też na długowieczność tworzonych przez siebie ubrań. Z tej inicjatywy powstało ALLUDE CASHMERE CLINIC. W tym miejscu łatane są dziury i usuwane są uporczywe plamy – tak, by Twoje ulubione kaszmirowe ubrania mogły Ci służyć jeszcze dłużej. Allude mówi wprost – kupuj mniej, ale wybieraj lepiej. Kaszmir jest długowieczny, wszechstronny i wyrafinowany – wykracza poza stale zmieniające się trendy. Kupując odzież Allude, inwestujesz nie tylko w ubranie, ale też w przesłanie marki. Styl Allude jest ekskluzywny, niepowtarzalny i śmiały – taki, jak Ty. Poznaj bliżej tegoroczną kolekcję i odkrywaj nowe modowe ścieżki.

Najnowsza kolekcja ubrań marki Allude

Wczytaj czat