Arc'teryx

Wyobraź sobie miejsce, które jest jednym z najmniej zaludnionych regionów na świecie. Gdzie przenikają się dzika natura, zapierające dech w piersiach widoki i ekstremalne warunki. Góry Nadbrzeżne w Kanadzie zachwycają i przyciągają tych, którzy szukają prawdziwej przygody. Jedyny sposób, by stawić czoła panującym tu wymaganiom jest dokładne poznanie i obcowanie z otoczeniem. Arc′teryx to marka, która podjęła się tego, by stworzyć odzież outdoorową dostosowaną do wymagających i zmieniających się w tym miejscu warunków. Jeśli zatem chcesz rozpocząć swoją przygodę na górskim szlaku lub jesteś wprawionym wędrowcem i wiesz, że potrzebujesz czegoś wpecjalnego, to odzież techniczna i sprzęt wspinaczkowy Arc′teryx spełni Twoje wymagania i pozwoli eksplorować góry jeszcze dogłębniej.

Arcteryx

Arc'teryx - odzież outdoor na każde warunki

ARCHAEOPTERYX to pierwszy gad, który rozwinął pióra do lotu. Jest symbolem przystosowania się do zmieniającego się klimatu otoczenia. Na jego cześć brand otrzymał swoją nazwę i oferuje funkcjonalną odzież outdoorową, która ochroni Cię przed zimnem, wiatrem i deszczem, zachowując przy tym swobodę ruchów. Innowacyjne projekty i jakość premium sprawiły, że Arc′teryx jest zawsze o krok przed konkurencją, bo sprawdza produkty już na początkowym etapie ich powstawania w warunkach, w których będą używane. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając odzież techniczną, będziesz mieć pełne wsparcie na szlaku.

Odzież outdoor Arcteryx
Odzież outdoor Arcteryx

Odzież techniczna w nowoczesnym i minimalistycznym stylu

Arc′teryx to ubrania, które cechują się najlepszą jakością, wytrzymałymi materiałami i minimalistycznym designem. Dzięki temu każdy produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających i aktywnych osób. Kolekcja jest podzielona na rodzaje aktywności, co również ułatwia dobranie odpowiedniego sprzętu do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wodoodpornej kurtki, technicznych spodni, czy puchowego płaszcza, z pewnością docenisz ich wysokogatunkowe i nowoczesne właściwości. Odzież outdoor jest podstawową częścią kolekcji, jednak marka nie ogranicza się tylko do zaawansowanych rozwiązań w góry. Przenosi je także na ulicę, tworząc ubrania, które spodobają się fanom miejskiego stylu. Przykładem jest klasyczny płaszcz, który został wzbogacony o tkaninę N90p 3L GORE-TEX ®. Gwarantuje nie tylko dobrą oddychalność, ale też ochronę przed wiatrem w Twojej miejskiej codzienności.

Arcteryx