Marka Arc'teryx

Arc'teryx

BUILT for what’s to come – odzież Arc'teryx

Wyobraź sobie miejsce, które jest jednym z najmniej zaludnionych regionów na świecie. Gdzie przenikają się dzika natura, zapierające dech w piersiach widoki i ekstremalne warunki. To właśnie Góry Nadbrzeżne w Kanadzie, które zachwycają i przyciągają tych, którzy szukają prawdziwej przygody. Jedyny sposób, by stawić czoła panującym w tym miejscu warunkom, jest dokładne poznanie otoczenia i przygotowanie się na każdą sytuację. Arc′teryx to marka, która podjęła się przygotowania każdego śmiałka na nieprzewidywalne warunki panujące nie tylko w terenach górskich. Dzięki temu tworzona przez firmę Arc"teryx odzież outdooorowa dostosowana jest do potrzeb wymagających profesjonalistów i początkujących amatorów. Niezależnie od tego, w której z tych dwóch grup jesteś, możesz rozpocząć swoją przygodę już teraz – odzież techniczna i sprzęt wspinaczkowy Arc′teryx pozwoli Ci eksplorować góry jeszcze lepiej.

Marka Arc'teryx

Ubrania Arc'teryx - odzież outdoorowa na każde warunki

Archaeopteryx to pierwszy gad, który rozwinął pióra do lotu. Jest symbolem przystosowania się do zmieniającego się klimatu otoczenia. To właśnie na jego cześć brand przybrał taką, a nie inną nazwę. Co więcej, gad ten stał się też inspiracją zarówno pierwszej, jak i każdej kolejnej kolekcji marki Arc’teryx. Innowacyjne projekty i jakość premium sprawiły, że Arc′teryx jest zawsze o krok przed konkurencją. Wszystkie produkty są poddawane wielu testom – odbywają się one właśnie w Górach Nadbrzeżnych w Kanadzie. Dzięki temu odzież Arc’teryx zapewnia Ci pierwszorzędną ochronę przed zimnem, wiatrem i deszczem, a przy tym pozwala zachować pełną swobodę ruchów. Ubrania Arc’teryx to Twoje wsparcie na szlaku i poza nim.

Odzież Arc'teryx
Odzież outdoor Arcteryx

Nowa kolekcja odzieży Arc’teryx – męskie i damskie propozycje

Tworzenie ubrań, które będą trwałe, to najlepszy sposób na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego też marka Arc’teryx stale wprowadza zmiany do procesu produkcyjnego i wykorzystuje jedynie najlepszej jakości materiały, które gwarantują długotrwałe użytkowanie kurtek i innych elementów garderoby. Co więcej, firma Arc"teryx stawia również na uniwersalny design – dzięki temu projekty stają się ponadczasowe. W tegorocznej kolekcji marka skupia się na trzech rodzajach pogody – deszczu, zimnie i upale. Oddychające, wygodne materiały dopasowują się do Twoich potrzeb w każdych warunkach. Odzież outdoor jest podstawową częścią kolekcji, jednak marka nie ogranicza się tylko do zaawansowanych rozwiązań w góry. Męska i damska odzież Arc’teryx sprawdzi się również na ulicy. Podkreśl swój miejski styl z najnowszymi propozycjami.

Nowa kolekcja odzieży Arc’teryx