Ładuję...

Assos

Profesjonalna odzież kolarska Assos

Marka Assos od 1976 roku pozostaje liderem na rynku sportowym. Wszystko za sprawą innowacyjnych projektów, które łączą nieprzeciętny design z nieszablonowymi pomysłami. Pierwszym tego typu produktem był prototyp roweru z aerodynamiczną ramą rowerową wykonaną z włókna węglowego. By jednak sprostać wymaganiom, jakie zrodził ten produkt, rozpoczęto prace nad profesjonalną odzieżą rowerową. Toni Maier, z którego inicjatywy powstała firma Assos, szukał inspiracji w wielu różnych dziedzinach – w ten sposób powstały pierwsze spodenki z lycry i kombinezon. Obie propozycje były lekkie i wygodne, dzięki czemu w ciągu kilku lat zawojowały świat i już w 1982 roku nosili je wszyscy uczestnicy Mistrzostw Świata znajdujący się na podium.

profesjonalna odzież kolarska Assos

 

Profesjonalna odzież rowerowa Assos: filozofia marki

Szczegółowo dopracowane elementy ubrań składają się na perfekcyjnie dopasowaną całość. Innowacyjne projekty marki Assos są efektem zaawansowanych prac i zapewniają maksymalne wsparcie podczas ćwiczeń i ochronę w każdych warunkach. Od pierwszych koszulek kolarskich i sportowych spodni na szelkach, po czapki, skarpety i nogawki na rower. Ekskluzywne tekstylia od zawsze odgrywają dużą rolę w śmiałych projektach firmy Assos. Nieustraszeni w swoim podejściu projektanci mają jeden cel – tworzyć możliwie najbardziej zaawansowaną technologicznie odzież sportową i kolarską na świecie.

Przylegające do ciała, a jednak dające swobodę ruchów i zapewniające kompresję mięśni koszulki, kurtki i spodenki kolarskie to propozycje dla każdego rowerzysty – nie tylko zawodowca, ale i amatora. Zwiększ swoje możliwości i pracuj nad wynikami – z profesjonalną odzieżą staje się to łatwiejsze. Podejmuj wyzwania i nie przestawaj się angażować. Pozwól, by komfortem i wygodą zajęła się marka Assos, a Ty – skup się na swoim celu. Pamiętaj, że każdy element stroju i odpowiednie wyposażenie są istotne i przygotowują Cię do sięgania jeszcze dalej.

profesjonalna odzież rowerowa Assos
profesjonalna odzież rowerowa assos

Najwyższy komfort jazdy - profesjonalna odzież rowerowa Assos

Dla każdego rowerzysty niezwykle ważny jest komfort jazdy, ale też ochrona w każdych warunkach i niezawodne wsparcie. Dzięki temu może on pokonywać nawet najbardziej wymagające trasy. Dlatego warto stawiać na odzież i akcesoria rowerowe, które są dopracowane pod każdym względem. Pasja, sport i innowacja – dzięki tym trzem cechom marka Assos zrewolucjonizowała sport. Kupując profesjonalną odzież kolarską Assos, nie płacisz za ergonomiczny materiał, jego precyzyjne szycie czy kontrolę jakości towaru. Inwestujesz w codzienne realizowanie swojej pasji i doskonalenie się. Niezależnie od tego, czy uprawiasz jazdę górską, szosową czy też wolisz miejskie trasy, z pewnością docenisz najwyższą jakość i technologię opracowaną przez szwajcarskich projektantów. Firma Assos rozumie potrzeby rowerzystów, dlatego oferuje dopasowaną i profesjonalną odzież, która jest przygotowana na zróżnicowane warunki pogodowe oraz gwarantuje maksymalny komfort na każdej trasie. Postaw na niezawodne i sprawdzone ubrania Assos, które nie będą Cię ograniczać i pozwolą jeszcze efektywniej przemierzać kolejne kilometry.

Assos

Wczytaj czat