Ładuję...

Ale Cycling: profesjonalna odzież rowerowa

  • blog-ale-cycling

Ale Cycling: profesjonalna odzież rowerowa

By wprowadzić coś nowego do świata sportu, Ale Cycling zdecydowało się na wyjątkowe połączenie neonowych kolorów i ciekawych wzorów. To właśnie z tego marka jest znana na całym świecie – jednak to nie wszystko. Dużą rolę w projektach odgrywają również innowacyjne technologie. Dzięki nim każdy rowerzysta ma zapewniony maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

 

damski zestaw na rower

Damska kolekcja Ale Cycling

Ale Cycling ma swoją unikatową, damską stronę. Specjalnie dopasowane do kobiecej fizjonomii propozycje skrojono na miarę Twoich potrzeb: wszystkie propozycje zostały wykonane z technicznych tkanin opartych na nowoczesnych systemach. Kolarstwo jest niezwykle wymagającą dyscypliną, zwłaszcza, gdy bierzesz udział w zawodach lub planujesz pokonywać długie trasy. Dlatego właśnie profesjonalna odzież rowerowa Ale Cycling okaże się niezawodnym wsparciem na każdej trasie.

 

kolekcja na rower Ale Cycling

DLA NIEJ

Inspirując się sztuką i kulturą Kenii stworzono linię Kenya. Łączy ona żywiołowość tego regionu z zaawansowanymi funkcjami technicznymi. Damskie spodenki kolarskie Ale Cycling po wewnętrznej stronie ud posiadają silikon, który zapewnia łagodną kompresję i wsparcie podczas jazdy. W zestawieniu z lekką koszulką tworzą one zestaw idealny na lato. Dodatkowo technologie wykorzystane w produkcji ułatwiają skórze oddychanie i ochraniają przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dobrym dopełnieniem tego zestawu będzie miękka opaska dopasowująca się pod każdy rodzaj kasku i skarpetki kolarskie wykończone antybakteryjną powłoką.

 

damska kolekcja na rower

damski zestaw na rower

 

Energetyzujące kolory i dynamiczne wzory to najlepszy sposób na wyrażanie siebie. Nie daj się zatrzymać i przełamuj schematy na każdej drodze, którą wybierzesz.

 

 

męski zestaw na rower Ale Cycling

Męska kolekcja Ale Cycling

Sercem każdego projektu Ale Cycling jest wyjątkowa technologia, która idzie w parze z oryginalnym designem. Żywe kolory, dynamiczne wzory i odblaskowa powłoka nie tylko dodają energii na kolejny trening, ale tez wpływają na większe bezpieczeństwo na drodze. Z kolei ergonomiczne fasony i techniczne tkaniny dodają całości funkcjonalności i wpływają na jeszcze większy komfort z jazdy. Sprawdź, co marka przygotowała w tym sezonie dla mężczyzn.

 

męska kolekcja na rower

DLA NIEGO

Podstawą kolarskiego zestawu są spodenki rowerowe. Wykonane z elastycznego materiału spodenki Sella Plus zapewniają nie tylko niezrównaną wygodę, ale też pomagają w kontrolowaniu kompresji podczas jazdy. Dodatkowym atutem jest przeprojektowana konstrukcja X Air Bib: miękkie paski z mikrofibry to jeszcze większa stabilność. Spodenki idealnie sprawdzą się w połączeniu z przylegającą do ciała koszulką. Jeśli cenisz sobie wydajność i styl, sięgnij po czapkę z daszkiem i dopasowane skarpetki wykonane w technologii Q-SKIN® z dodatkiem jonów srebra, pozytywnie wpływające na higienę podczas jazdy.

 

zestaw męski kolarski

męska koszulka rowerowa

ale cycling

Wczytaj czat