Ładuję...

AleCycling

Ale Cycling – z pasji do kolarstwa

Kolarstwo to nie tylko hobby – to pasja. Dlatego liczą się nie tylko siły, ale też motywacja i przezwyciężanie trudności stających Ci na drodze. Ale Cycling to marka, która dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że Twój wyścig nigdy się nie kończy. Przygotuj się na nowe wyzwania każdego dnia z profesjonalną ofertą kolarską Ale Cycling!

Jak tworzona jest odzież kolarska Ale Cycling?

Marka nie zatrzymuje się na żadnym przystanku i ciągle patrzy w przyszłość. Właśnie dzięki temu dobiera takie tkaniny, które gwarantują maksymalne wsparcie na drodze. Dzięki temu każdy kolarz może liczyć na satysfakcję z każdej swojej wyprawy. Badania i testy oferty Ale Cycling przeprowadzane są przez prawdziwych profesjonalistów. Specjaliści w swojej dziedzinie i znani sportowcy dostarczają projektantom bezcennych wskazówek, wedle których dopracowują oni sezonową ofertę w taki sposób, by spełniała ona wymagania każdego pasjonata kolarstwa. Zdobywaj nowe doświadczenia i przeżywaj swoje najlepsze sportowe chwile z marką, która za cel stawia sobie zapewnienie każdemu jak najlepszych wrażeń – nawet w trudnych warunkach.

 

odzież kolarska męska AleCycling
damska kolekcja odzieży kolarskiej alecycling

Historia marki Ale Cycling

Ale Cycling od ponad 30 lat zajmuje się produkcją profesjonalnej produkcji wyczynowej odzieży rowerowej. Tak długi staż w tej branży sprawia, że Ale Cycling to wiodąca marka na rynku kolarskim. Dzięki włoskiemu rzemiosłu, dużemu doświadczeniu i innowacyjnym technologiom firma stale się rozwija – zarówno jeśli chodzi o projekty, materiały, jak i proces produkcyjny. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki są neonowe kolory kolarskiej odzieży, które początkowo były powiewem świeżości na rynku. Żywe, dynamiczne barwy są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

Wybór odpowiedniej odzieży kolarskiej nie jest łatwy. By jednak maksymalnie pomóc Ci w decyzji, Ale Cycling nieustannie bada materiały i wyszukuje innowacyjne technologie, by zagwarantować Ci najlepsze osiągi i maksymalny komfort. Odzież tej marki jest nie tylko dopasowana i starannie skrojona – cechują ją również wysoki poziom oddychalności. Testowana jest zarówno w tunelu aerodynamicznym, jak i przez profesjonalnych rowerzystów na drodze – dzięki temu wiesz, że w Twoje ręce trafia dopracowana odzież techniczna. Wyrażaj siebie, realizując swoją największą pasję – przełamuj schematy i nie daj się powstrzymać!

odzież kolarska AleCycling

Najnowsza sportowa kolekcja Ale Cycling

Profesjonalne kolarstwo to nie tylko przebywanie długich tras w szybkim tempie. To również niezmierzone pokłady motywacji i satysfakcji płynącej ze sprostania każdemu wyzwaniu. Radość po treningu jest nieporównywalna z niczym innym – wtedy właśnie wiesz, że dajesz z siebie wszystko. By to wszystko było możliwe, niezbędna jest odzież, która zapewni wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach – taka, jaką oferuje Ale Cycling. Maksymalna lekkość i ergonomiczne dopasowanie cechuje zarówno damską, jak i męską kolekcję Ale Cycling. Sprawdź nowości, które dla Ciebie zgromadziliśmy i nie daj się zatrzymać!

Wczytaj czat