Ładuję...

  • lp-bogner-fire-ice

Bogner Fire Ice Logo

Bogner Fire + Ice: Be First. Be Free.

Wysokiej jakości odzież niezbędna dla optymalnej wydajności podczas aktywności – tak w skrócie można opisać kolekcję Bogner FIRE + ICE. Podczas gdy główna oferta marki skupia się na połączeniu luksusowej mody i sportowej funkcjonalności, linia FIRE + ICE koncentruje się na miejskim stylu w wydaniu premium. Niecodzienne wyzwania zdarzają się codziennie, więc przygotuj się na to, co nadejdzie z najnowszą kolekcją Bogner FIRE + ICE.

Bogner Fire+Ice
Bogner Fire+Ice

Kolekcja Bogner FIRE+ICE: miejski styl w wydaniu premium

FIRE + ICE zadebiutowało w 1986 roku i od tamtej pory pozostaje wierne wyjątkowej stylistyce tamtych lat. Swoją nazwę linia zawdzięcza sukcesowi filmu „Ogień i lód”, którego reżyserem był Willy Bogner. Film ten łączy prostą fabułę z niesamowitymi widokami i scenami jazdy na nartach i na snowboardzie. Ten film sportowy przez wielu uznawany jest za najlepszy w swojej kategorii. Wszystkie role zostały obsadzone przez osoby związane ze światem zimowych sportów - również, gdy chodzi o główną rolę męską i damską. Legendarny skok w ogniu to scena, która przeszła do historii i była odtwarzana z okazji 30 rocznicy powstania FIRE + ICE. Film ten jest jednak doceniany nie tylko przez wzgląd na profesjonalne umiejętności sportowe wszystkich zaangażowanych aktorów, ale również stroje i muzykę.

Najnowsza kolekcja Bogner FIRE + ICE na 2022

FIRE + ICE to kolekcja, która łączy młodzieżowy, miejski styl z luksusową odzieżą techniczną. Linia pozostaje wierna temu, co zna najlepiej i z czego słynie, a jednocześnie inspiruje się tym, co najmodniejsze i dostosowuje sezonowe nowości do wymagań urban explorers. Zimą odzież Bogner FIRE + ICE to najlepszy sposób na przygotowanie się do intensywnych zjazdów ze stoku. Poza zimowym freeridem, marka co roku bierze pod uwagę sporty letnie, turystykę i modę miejską, tworząc wyjątkowe propozycje na każdą okazję. Z Bogner FIRE + ICE będziesz świetnie wyglądać nie tylko podbijając górskie szczyty, ale również przemierzając pobliskie tereny i wybierając się nad morze. Wybierz swój styl Bogner FIRE + ICE i przygotuj się na nowe wyzwania!

Bogner Fire+Ice

Bogner Fire + Ice

Wczytaj czat