Ładuję...

  • lp-brooks

Logo Brooks

Żyj tak, jak biegasz – Brooks Running Polska

Ponad 100 lat biegowej historii firmy Brooks udowadnia, że wystarczy ogromne zaangażowanie, by osiągnąć sukces. Od 1914 roku fundament firmy stanowi pasja. To dzięki niej powstały specjalistyczne buty do biegania marki Brooks. Choć buty biegowe Brooks są przeznaczone głównie dla profesjonalistów, świetnie sprawdzą się też w przypadku amatorów, którzy potrzebują dopasowanego do swoich potrzeb produktu. Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od stresu, czy może czeka Cię poranny trening – biegaj. Dodaj sobie więcej pewności i optymizmu. Uwierz w siebie i żyj tak, jak biegasz – z uśmiechem na ustach.

Zacznij biegać z obuwiem Brooks.
buty biegowe Brooks

Co kryje się w DNA marki: buty biegowe Brooks

Obuwie, które stworzyli biegacze dla biegaczy – tak w skrócie można opisać buty biegowe marki Brooks. Prof. Dr. Gert-Peter Brüggemann i Prof. Dr. Joseph Hamil, eksperci w dziedzinie biomechaniki, poświęcili 30 lat swojego życia, by zgłębić tajniki ruchu człowieka. Podczas współpracy ze sportowcami opracowali inteligentne technologie, które obecnie znajdują się wewnątrz każdego modelu. Buty firmy Brooks to nie tylko buty do biegania – to specjalistyczna technologia, na którą składa się, między innymi, BioMoGo. Pianka ta jest modyfikacją pianki EVA z domieszką komponentu przyspieszającego biodegradację. Zapewnia ona długotrwałą amortyzację. Dynamiczny bieg możliwy jest również dzięki zastosowaniu w konstrukcji materiałów, które współpracują z Twoim ciałem i dopasowują się do Twojego stylu i prędkości biegania, a nawet wagi. Adaptacyjny materiał cechuje również ponadprzeciętna miękkość – dzięki temu zyskujesz wygodę niezależnie od tego, po jakiej trasie się poruszasz.

Nowatorską konstrukcję tworzą również rowki Omega. Są to nacięcia w podeszwie poprawiające jej elastyczność. Jest to uzupełnienie Segmented Crash Pad – podeszwy środkowej kumulującej energię i pozwalającej na płynne wybijanie się z palców. Maksymalnie ułatwia ona cały proces przetaczania stopy, gwarantując płynność ruchów. Ma kształt gąsienicy, w której wszystkie segmenty stykają się ze sobą i poruszają zgodnie z Twoimi potrzebami. Podczas biegania po trudnym terenie istotna jest też odpowiednia stabilizacja stopy. Za to odpowiada Diagonal Rollball – DRB. Ogranicza on nadmierny ruch stopy do wewnątrz i pozwala łagodniej przejść z fazy środkowej do odbicia. W butach terenowych znaleźć można również system BRS odpowiedzialny za neutralizowanie dyskomfortu i ochronę stopy podczas nadepnięcia na kamienie, korzenie lub inne przeszkody oraz system PIVOT, który dopasowuje się do nierówności terenu i redukuje ryzyko skręcenia stopy do minimum.

Żyj tak, jak biegasz z marką Brooks.

Buty do biegania Brooks – nie czekaj na kolejny sezon

Firma Brooks kieruje się tym, by jak najbardziej ułatwić Ci bieganie — niezależnie od tego, jaki masz styl biegania, jak szybko biegasz czy po jakim terenie chcesz biegać. Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego marka Brooks stara się zapewnić Ci wszystko, co najlepsze. Wśród dostępnych modeli znajdziesz nie tylko uniwersalne buty BROOKS GHOST 14, ale też dodatkowo wzmocnione o ulepszony system stabilizacji modele ADRENALINE GTS 21. Jeśli biegasz od lat lub ćwiczysz profesjonalnie, dobrym pomysłem będzie inwestycja w asfaltowe buty BROOKS GLYCERIN 19. Choć w każdym modelu znajdziesz podstawowe technologie marki, każdy z nich cechuje się wyjątkowymi dodatkami technicznymi. Nie czekaj na kolejny sezon – #runhappy kiedy tylko zapragniesz!

Najnowsza kolekcja obuwia Brooks

Wczytaj czat