• LP Burlington

Burlington to marka, która powstała w 1923 roku w Greensboro w Północnej Karolinie. Od 2008 roku Burlington jest częścią marki FALKE i nieustannie udoskonala swoje tkaniny i kształtuje trendy. Marka w swoich projektach wykorzystuje tradycyjny wzór Argyle - szkocki wzór żakardowy. Jest on głęboko zakorzeniony w brytyjskiej historii. Już w XVIII wieku był znany jako symbol przynależności do szkockich klanów.

 

 

S'portofino

Twoją uwagę przykuje wygląd, ale osobowość jest tym, co zapamiętasz. Naprawdę liczy się to, co jest w środku, ale to nie znaczy, że nie możesz wyglądać dobrze! Pończochy z charakterem pasują do silnej osobowości i niebanalnego wyglądu! Odkryj swoje ulubione skarpetki i dopracuj swój look od stóp do głów! Niezależnie od tego, czy chodzi o tradycyjny deseń Argyle, zupełnie nowy wzór czy kolekcje wakacyjną - marka proponuje idealne skarpety na każdy nastrój i okazję!

Nowa kolekcja skarpet Burlington
Nowa kolekcja skarpet Burlington

Dzięki uniwersalnej koncepcji, skarpetki Burlington pasują do każdej stopy. To sprawia, że idealnie nadają się jako prezent. “Nie pasuje” po prostu nie istnieje! Skarpety są dostępne dla kobiet w rozmiarach 36-41, a dla mężczyzn w rozmiarach 46-50. 

Kolekcja skarpet Burlington dla niego
Kolekcja skarpet Burlington dla niej