Ładuję...

Marka Burlington

Skarpetki, które pasują do każdej stopy – marka Burlington

Marka Burlington powstała w 1923 roku w Greensboro w Północnej Karolinie. Od 2008 roku Burlington jest częścią marki FALKE. Firma ta przede wszystkim ceni sobie doskonałą jakość, co pozostaje niezmienne we wszystkich projektach. Skarpetki Burlington zasłynęły z diamentowego wzoru połączonego z kratą. Wzór Argyle początkowo kojarzony jest ze szkockimi klanami i jest mocno zakorzeniony w kulturze tego kraju. Żakardowy wzór to śmiała propozycja dla każdego, kto chce podkreślić swoją indywidualność. Choć motyw zaczerpnięto z XVIII wieku, nigdy nie był on bardziej aktualny – obecnie cieszy się on niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Skarpetki Burlington cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Modnie i wygodnie – w stylu marki Burlington

Firma Burlington stale udoskonala swoje tkaniny i kształtuje trendy. Niezależnie, czy korzysta z tradycyjnego wzoru Argyle, sięga po modne wzory czy tworzy kolekcje świąteczne, firma Burlington zawsze staje na szczycie zadania. Wyjątkowa mieszanka tkanin odpowiada za Twój pełen komfort, z kolei oryginalny design wpływa na Twój nienaganny wizerunek. Skarpety Burlington dopasują się do Twojego stylu, nastroju i okazji, na którą je wybierasz. Dzięki ich różnorodności, dynamicznym motywom i intensywnym kolorom dopasujesz je do swoich stóp banalnie prosto - niezależnie od tego, czy wybierasz skarpety Burlington damskie czy męskie.

Kreuj swój niepowtarzalny styl w oparciu o skarpetki Burlington.
Firma Burlington stale się rozwija i kształtuje trendy.

Bądź Burlington – skarpety, które dodadzą stylowi nonszalancji

Kreuj swój niepowtarzalny wygląd w oparciu o dodatki. Skarpetki Burlington to akcesoria, które możesz ubierać niezależnie od okazji czy typu noszonego najczęściej buta. Przykuwają one wzrok i są niezwykle uniwersalne. Nie bez przyczyny mówi się, że są to skarpetki, które pasują do każdej stopy – dla kobiet są dostępne w rozmiarach 36-41, a dla mężczyzn – od 46 do 50. Mocne kolory i niezwykłe tekstury sprawią, że będziesz prezentować się doskonale od stóp do głów!

Nowa kolekcja Burlington

Wczytaj czat