Ładuję...

Slider Cloudswift

Zapowiedź biegowej rewolucji, czyli nowe buty On Running

Kiedy wydaje się, że w kwestii butów do biegania zostało powiedziane już wszystko, marka On Running ogłasza premierę zupełnie nowego produktu i udowadnia, że dotąd temat nie był nawet bliski wyczerpania.

video-pause video-play
video-vol video-mute

On Running - mistrz świata biegowych innowacji

Obuwie On Running słynie z niezwykle specjalistycznych i bardzo technicznych rozwiązań. Jednym z nich jest ceniony przez profesjonalistów system CloudTec®, który zapewnia dwukierunkową amortyzację - wertykalną i horyzontalną. Dzięki temu stopa ma możliwość miękkiego lądowania przy jednoczesnym dynamicznym wybiciu.

Płynność ruchu dodatkowo wspomaga umieszczona w podeszwie, elastyczna płyta SpeedboardTM.Najnowsza propozycja Davida Allemanna i Oliviera Bernharda to buty Cloudswift. Stanowią one kolejną innowację wśród rozwiązań amortyzacyjnych. Czego mogą od nich oczekiwać biegacze? Jeszcze lepszej amortyzacji, dynamiki, sprężystości, idealnego dopasowania i pełnego wsparcia dla indywidualnej techniki ruchu.


Cloudswift grey
Cloudswift woman

Cloudswift, by biegać jeszcze wygodniej

Najbardziej spektakularne rozwiązanie zastosowane w modelu Cloudswift to superpianka HelionTM . Jaki jest jej wpływ na komfort podczas biegania? 

Przede wszystkim zapewnia niebywałą sprężystość, posiada zdolność do oddawania energii, przez co zabezpiecza stawy oraz zapewnia dynamikę i wydajność biegu. Specjalna struktura, z której powstała pianka, umożliwia łączenie stabilnych, trwałych elementów z miękkimi i elastycznymi segmentami. Dzięki temu but zyskuje większą trwałość i elastyczność przy zachowaniu najwyższego stopnia amortyzacji i bez konieczności podnoszenia jego masy. HelionTM jest bardzo wytrzymała, charakteryzuje ją też wysoka odporność na zróżnicowane temperatury.

“Bez kompromisów - to była nasza mantra podczas projektowania nowej superpianki. Jako biegacz potrzebujesz, by twój but spisywał się doskonale, byś i Ty mógł. Nie akceptujesz drugiego miejsca.” - mówi sportowiec i współzałożyciel marki On Running, Olivier Berhard. “Żadna inna pianka nie mogła zagwarantować tego, czego oczekiwaliśmy. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć własną. Pianka HelionTM jest bardziej miękka i sprężysta, zapewnia większą dynamikę biegu. Można to poczuć podczas każdego kroku.”

Cloudswift z bliska

Co jeszcze wyróżnia model Cloudswift?

Nowy kształt charakterystycznych dla marki On Running “chmur” zastosowanych w konstrukcji podeszwy, powoduje jej zapadanie się po przekątnej, dzięki czemu zapewnia większą amortyzację. Jednocześnie “chmury” łączą się w środkowej części tuż pod śródstopiem, pozwalając na lepsze wybicie. Trwałe gumowe wzmocnienia podeszwy zapewniają lepszą przyczepność, nawet na mokrej nawierzchni oraz chronią narażone na zniszczenie elementy buta. Miękkie, bezszwowe wykończenie, zwiększona przestrzeń dla palców oraz silna, ale niezwykle rozciągliwa taśma oplatająca stopę gwarantują doskonałe czucie buta i idealne dopasowanie.

Cloudswift

Cloudswift zaprojektowano z myślą o osobach biegających po utwardzonych powierzchniach, lubiących lekkie i sprężyste buty zapewniające jednocześnie doskonałą amortyzację i bezpieczeństwo. Tworząc ten model, marka On Running podniosła swojej konkurencji bardzo wysoką poprzeczkę! Poznaj Cloudswift i poczuj niezwykłą lekkość biegania!

On Running dla niego
On Running dla niej

Wczytaj czat