On

On Running - poznaj historię marki

W 2010 roku szwajcarski inżynier David Allemann razem ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem wdraża w życie system CloudTec® - innowacje, która sprawi, że firma On Running wpisze się do światowej czołówki obuwia sportowego. Oprócz miłość do biegania to zamiłowanie do perfekcji jest czynnikiem, który łączy tych dwóch kreatorów. Perfekcjonizm stał się ich niezaprzeczalnym  przepisem na sukces. Synonimem ich osiągnięć jest pozycja jaką obecnie zajmują na scenie obuwia sportowego, będąc niezaprzeczalnymi liderami na rynku. Produkty On Running obok swej znanej niezawodności i funkcjonalności zyskały zupełnie nowego i niepowtarzalnego stylu, dzięki czemu nawet w trakcie treningu będziesz prezentować się wyjątkowo. 

Ile razy słyszałeś, aby się dopasować? Aby postępować zgodnie z zasadami? Po ponad połowie wieku nauczania powielanych przekonań na temat biegania, On Running namawia, aby porzuć wszelkie reguły. Założyciele marki są przekonani, że tylko indywidualny styl jest w stanie zaprowadzić Cię do miejsca, w którym chcesz być i poczuć nieskrępowaną wolność. Właśnie dlatego buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do Twojej stopy, nadążając za Tobą, niezależnie od tego, w jaki sposób biegasz. Zapomnij więc o kontroli ruchu, o minimalizmie czy maksymalizmie, właściwej technice lądowania i podciągania się – On Running to buty dla tych, dla których sport to sposób na ekspresję, a nie zestaw wypracowanych reguł.  

Buty On Running zostały stworzone z myślą o biegaczach, którzy szukają maksymalnej amortyzacji i wygody. Są zaprojektowane tak, by zminimalizować wszystkie wstrząsy podczas lądowania, jednocześnie oddając zgromadzoną podczas wybicia energię. Dzięki anatomicznym kształtom, dopasowują się do stopy i minimalizują ryzyko urazów. Buty On Running zapewniają ponadprzeciętny komfort i wydajność. Są tak wygodne, że zechcesz je nosić nie tylko podczas treningu, ale i w każdej wolnej chwili. To najbardziej amortyzowane buty biegowe na świecie. Spełniają szereg wymogów technicznych, a w dodatku zachwycają nowoczesnym designem. On Running to buty wybierane przez mistrzów, zatem bądź najlepszy, zmiażdż rywali i nie rezygnuj z komfortu!

„Myślę, że najbardziej kluczowym był moment, w którym zdaliśmy sobie sprawę z prawdziwej roli amortyzacji. Podeszwy używane w tym czasie oferowały jedynie amortyzację pionowego uderzenia stopy o ziemię. Ale dla mnie, jako biegacza, to nigdy nie było wystarczające. Kiedy biegasz, nie tylko skaczesz w górę i w dół – idziesz też naprzód. Uznaliśmy, że to, czego potrzebujemy to amortyzacja nie tylko wertykalna, ale i horyzontalna, unikając jednocześnie dosłownego odbijania się od ziemi. Jako biegacz chcę czuć ziemię jak najmocniej, trochę tak, jakbym biegł boso.”- Olivier Bernhard, twórca marki

WYBIERZ MODEL PASUJĄCY DO TWOICH POTRZEB:

CLOUD X

Odkryj nowy model On Running Cloud X, który powstał dla sportowców, którzy nie zamykają się w ramach jednego sportu i garściami czerpią z różnorodnych treningów. Cechy charakterystyczne to miękkie lądowania i wybuchowe odbicia. Wyposażone w precyzyjnie amortyzującą podeszwę CloudTec® i płytę Speedboard umieszczoną w podeszwie, która zapewnia dynamiczne starty i wspiera w ciągłym, energicznym biegu. Cholewka stworzona z technicznej siatki z wykończeniem z pianki, która pewnie trzyma piętę na miejscu. To najlżejszy w pełni amortyzowany but wszechstronnego zastosowania w siłowni, na bieżniach i asfalcie. Już teraz zaplanuj trening i daj się zaskoczyć ich mocy! Idealne na krótkie i średnie dystanse.

CLOUD

Po prostu najwygodniejsze buty na świecie, ultra lekkie i elastyczne. Model CLOUD to buty sportowe, w których możesz nie tylko biegać, ale też podróżować, zwiedzać i wyglądać bardzo modnie! Wyposażony w ulepszoną podeszwę pozwoli zmierzyć się z każdym rodzajem terenu. Dzięki opatentowanej podeszwie CloudTec®, dopasowaniu speed-lacing i ułatwionemu wsuwaniu stopy do buta, Cloud jest najlżejszym, w pełni amortyzowanym, butem na co dzień. Sprawdzą się dla początkujących biegaczy i na krótsze dystanse. Może towarzyszyć Ci na olimpijskim podium i na czerwonym dywanie w Hollywood.

Cloud

CLOUDFLOW

Idź na skróty do życiowej formy. Wyposażony w CloudTec® najnowszej generacji, zupełnie nowy CLOUDFLOW nie pozwoli zmarnować żadnej sekundy. Gotowi do startu? Biegnij po chmurach! Rekordowe 18 poduszek ma jeden cel: wynieść biegacza na wyżyny wydajności. Opatentowana technologia Speedboard, umieszczona w podeszwie, zapewnia maksymalną stabilność, a dzięki naturalnej funkcji walcowania wspiera w szybszym, bardziej dynamicznym biegu. Podeszwa jest wykonana z niesamowicie lekkiej pianki Zer-Gravity. Zalecane dla bardziej zaawansowanych biegaczy, na średnie dystanse.


TECHNOLOGIE ON RUNNING:

nowa kolekcja marki On Running
nowa kolekcja marki On Running
nowa kolekcja marki On Running

Wertykalna i horyzontalna amortyzacja

Opatentowane poduszki systemu CloudTec® On Running to elastyczne elementy zapewniające amortyzację w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Podczas kontaktu z nawierzchnią kumulują energię, którą oddają podczas wybicia, zapewniając przy tym niezwykłą dynamikę i płynność ruchu. Pianka ZeroGravity zwiększa efektywność wybicia, jednocześnie dbając o doskonałą amortyzację w trakcie lądowania.

Miękkie lądowanie i dynamiczny start

On Running jest pierwszym butem do biegania, który zapewnia amortyzację wtedy, gdy jej potrzebujesz. CloudTec® zapewnia miękkie lądowania i dynamiczne wybicia. Zaawansowane podkładki w podeszwie zapewniają doskonałą przyczepność i zwiększają jej odporność na ścieranie

Elastyczny Speedboard wspiera płynność ruchu

Wstawka Speedboard, która jest zintegrowana z podeszwą środkową, wspiera biegacza w płynnym przechodzeniu z pięty na palce. Równomiernie rozprowadza nacisk dzięki przemyślanie rozłożonym "chmurom". Uwolnij energię stóp i zmaksymalizuj swoją wydajność.

RUNNING REMIXED

Jak wygląda życie profesjonalnego sportowca? To nie tylko udział w prestiżowych zawodach i wielkie nagrody. To przede wszystkim dużo pracy i jeszcze więcej wyrzeczeń. Running Remixed to historia o ludziach, którzy są kimś więcej niż tylko sportowcami. Ich świat jest wypelniony tytanicznym wysiłkiem aż do granic wytrzymałości i nieustannym pokonywaniem własnych słabości. Mauricio Mendez (Mistrz Świata XTERRA -zawodów triathlonowych w wersji crossowej) oraz Camille Deligny (gwiazda Ironman z Francji) pokazują, czym jest wkroczenie na najwyższy poziom treningu. Ich partnerem w drodze do doskonałości są buty On Running Cloud X. Obejrzyj video i poznaj historię Running Remixed!

video-pause video-play
video-vol video-mute