video-pause video-play
video-vol video-mute

On Running

On Running - poznaj historię marki

W 2010 roku szwajcarski inżynier David Allemann razem ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem wdraża w życie system CloudTec® - innowację, która sprawi, że firma On Running wpisze się do światowej czołówki producentów obuwia sportowego. Oprócz miłość do biegania, to zamiłowanie do perfekcji jest czynnikiem, który łączy tych dwóch kreatorów. Perfekcjonizm stał się ich niezaprzeczalnym przepisem na sukces. Synonimem ich osiągnięć jest pozycja lidera jaką obecnie zajmują na na rynku obuwia sportowego. Produkty On Running, obok swej znanej niezawodności i funkcjonalności, słyną z niepowtarzalnego stylu, dzięki czemu nawet w trakcie treningu można prezentować się wyjątkowo oryginalnie. 

Ile razy słyszałeś, aby się dopasować? Aby postępować zgodnie z zasadami? Po ponad połowie wieku nauczania powielanych przekonań na temat biegania, On Running namawia, aby porzuć wszelkie reguły. Założyciele marki są przekonani, że tylko indywidualny styl jest w stanie zaprowadzić Cię do miejsca, w którym chcesz być i poczuć nieskrępowaną wolność. Właśnie dlatego buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do Twojej stopy, nadążając za Tobą, niezależnie od tego, w jaki sposób biegasz. Zapomnij więc o kontroli ruchu, o minimalizmie czy maksymalizmie, właściwej technice lądowania i podciągania się – On Running to buty dla tych, dla których sport to sposób na ekspresję, a nie zestaw wypracowanych reguł.  

On Running
On Running

Buty On Running zostały stworzone z myślą o biegaczach, którzy szukają maksymalnej amortyzacji i wygody. Są zaprojektowane tak, by zminimalizować wszystkie wstrząsy podczas lądowania, jednocześnie oddając zgromadzoną podczas wybicia energię. Dzięki anatomicznym kształtom, dopasowują się do stopy i minimalizują ryzyko urazów. Buty On Running zapewniają ponadprzeciętny komfort i wydajność. Są tak wygodne, że zechcesz je nosić nie tylko podczas treningu, ale i w każdej innej sytuacji. To najbardziej amortyzowane buty biegowe na świecie. Spełniają szereg wymogów technicznych, a w dodatku zachwycają nowoczesnym designem. On Running to buty wybierane przez mistrzów, zatem bądź najlepszy, zmiażdż rywali i nie rezygnuj z komfortu!

„Myślę, że najbardziej kluczowym był moment, w którym zdaliśmy sobie sprawę z prawdziwej roli amortyzacji. Podeszwy używane w tym czasie oferowały jedynie amortyzację pionowego uderzenia stopy o ziemię. Ale dla mnie, jako biegacza, to nigdy nie było wystarczające. Kiedy biegasz, nie tylko skaczesz w górę i w dół – idziesz też naprzód. Uznaliśmy, że to czego potrzebujemy to amortyzacja nie tylko wertykalna, ale i horyzontalna, unikając jednocześnie dosłownego odbijania się od ziemi. Jako biegacz chcę czuć ziemię jak najmocniej, trochę tak, jakbym biegł boso.”- Olivier Bernhard, twórca marki On Running.

 TECHNOLOGIE ON RUNNING:

nowa kolekcja marki On Running
nowa kolekcja marki On Running
nowa kolekcja marki On Running

Wertykalna i horyzontalna amortyzacja

Opatentowane poduszki systemu CloudTec® On Running to elastyczne elementy zapewniające amortyzację w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Podczas kontaktu z nawierzchnią kumulują energię, którą oddają podczas wybicia, zapewniając przy tym niezwykłą dynamikę i płynność ruchu. Pianka Helion™ zwiększa efektywność wybicia, jednocześnie dbając o doskonałą amortyzację w trakcie lądowania.

Miękkie lądowanie i dynamiczny start

On Running jest pierwszym butem do biegania, który zapewnia amortyzację wtedy, gdy jej potrzebujesz. CloudTec® zapewnia miękkie lądowania i dynamiczne wybicia. Zaawansowane podkładki w podeszwie zapewniają doskonałą przyczepność i zwiększają jej odporność na ścieranie

Elastyczny Speedboard wspiera płynność ruchu

Płytka Speedboard, która jest zintegrowana z podeszwą środkową, wspiera biegacza w płynnym przechodzeniu z pięty na palce. Równomiernie rozprowadza nacisk dzięki przemyślanie rozłożonym "chmurom". Uwolnij energię stóp i zmaksymalizuj swoją wydajność.


ACTIVE LIFE NIE TYLKO DLA BIEGACZY

On Running to nie tylko specjalistyczne buty dla biegaczy. To także zaawansowane modele trekkingowe oraz unikatowe obuwie miejsko-casualowe. Zachowując typowe dla marki styl i funkcjonalność oraz wykorzystując wyjątkową dynamikę kultowych chmur, specjaliści On Running stworzyli model idealny do przemierzania długich tras i górzystych szlaków.  Buty trekkingowee CLOUDROCK, choć całkowicie wodoodporne, wciąż gwarantują pełen komfort i oddychalność. Zapewniają stabilność i wsparcie dla stopy podczas wielogodzinnych wędrówek nawet w bardzo trudnym terenie, tym bardziej, że amortyzująca podeszwa CloudTec®, została w nich wzbogacona o warstwę Missiongrip™, która zapewnia niebywałą przyczepność. Oryginalny design sprawia, że nawet po zejściu ze szlaku, trudno rozstać się z butami CLOUDROCK.

I dlatego tak bardzo cieszy model CLOUD HI, który został stworzony z myślą o wszystkich pasjonatach unikatowego stylu On Running. Piękne, nowoczesne i niespotykanie wygodne, pozwalają cieszyć się na co dzień wszystkimi komfortowymi rozwiązaniami stworzonymi z myślą o profesjonalnym obuwiu sportowym. W CLOUD HI zarówno codzienne eksplorowanie miejskiej dżungli, jak i weekendowe wypady za miasto zyskają ogromny zastrzyk stylowego komfortu. Nie mniej uniwersalny i bardzo stylowy jest model CLOUDSWIFT. Buty dedykowane miejskim biegaczom, świetnie sprawdzają się przy pokonywaniu tras na asfaltowych nawierzchniach, a tym samym są idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wygody także poza treningiem. Zwłaszcza, że kolorystyka i design modelu CLOUDSWIFT po prostu zachwyca.

 

STYLE ON! UBRANIA ON RUNNING

Kolekcja marki OnRunning to nie tylko zaawansowane obuwie, ale także profesjonalna odzież dla biegaczy i osób aktywnych. Zastosowane do jej produkcji materiały charakteryzuje najwyższa jakość i nieprzeciętna funkcjonalność na miarę swiss engineering, z której marka jest już zresztą doskonale znana. Zaawansowane techniczne rozwiązania, wielokrotnie sprawdzone przez profesjonalnych biegaczy, OnRunning łączy z wyjątkowym stylem i designem, tworząc produkty komfortowe, lekkie i oddychające - spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania.

On Running buty
On Running odzież