C.P. Company

C.P. Company

Zupełnie nowa interpretacja męskiego stylu, techniczne, nowoczesne tkaniny i niespotykany dotąd sposób barwienia tworzący zaskakująco oryginalny efekt. Te innowacje stały się kwintesencją stylu stworzonego przez twórcę C.P. Company - Massimo Ostiego. Ten rewolucyjny projektant, okrzyknięty ojcem chrzestnym odzieży sportowej, w 1971 roku założył markę Chester Perry, które siedem lat później została przemianowana na C.P. Company. Brand w ekspresowym tempie zyskał przychylność przedstawiając zupełnie nowe, subtelne i nonkonformistyczne oblicze funkcjonalnej męskiej klasyki.

C.P. Company

Od prawie 50 lat, C.P. Company w pionierski sposób odwołuje się do militarnych, sportowych, a nawet roboczych rozwiązań, by łącząc je innowacyjnymi technologiami, oferować kolekcje nowoczesne, oryginalne i funkcjonalne. Ten efekt wzmacnia bez wątpienia unikatowy system barwienia tkanin, opracowany w połowie lat 70. C.P. Company, to pierwsza na świecie firma, która zdecydowała się na barwienie w pełni wykończonych, złożonych z różnych tkanin i zróżnicowanych włókien, ubrań. Zastosowanie barwienia jako ostatniego kroku produkcji, pozwoliło na stworzenie ubrań o wyjątkowym bogactwie chromatycznym i specyficznej subtelności tonalnej. Tak oto, C.P. Company oddaje w nasze ręce odzież naprawdę niezwykłą. Z jednej strony łatwą w noszeniu, dającą poczucie, że od zawsze jest z nami i dla nas, a jednocześnie wyróżniającą się detalem, mocno zakorzenioną w technologii i stanowiącą pole wzajemnego przenikania się tradycji, innowacji i wydajności.

C.P. Company
C.P. Company

your urban perspective

Dzisiejsza moda tworzona przez C.P. Company wciąż zaskakuje odważnym ujęciem sportowej funkcjonalności. Tkaniny, które opracowywane są z ogromną starannością i dbałością o spełnianie surowych kryteriów oddychalności, odporności na wiatr i wilgoć, są jednocześnie kwintesencją charakterystycznego dla marki, miejskiego stylu. Dlatego, mimo ultranowoczesnych rozwiązań, nad projektami C.P. Company wciąż unosi się subtelny duch urban vintage. Bez wątpienia spora w tym zasługa unikatowej techniki barwienia, ale także dbałości o to, by techniczna strona patentów, nie umniejszała estetycznych walorów opracowywanych tkanin. Tak tworzy się styl, który może być tyle modny w znaczeniu popularny, co i bardzo prywatny. 

 

#eyesonthecity

Miejska surowość ubrań C.P. Company sprawia, że od dekad stanowią one odpowiedź na potrzeby wymagających, aktywnych mężczyzn, którzy w poszukiwaniu własnej autentyczności kierują się jakością, komfortem i oryginalnym stylem. Dla mężczyzn, którzy w sportowych fasonach odnajdują swoją indywidualną przestrzeń, a w miejskich nawiązaniach - osobistą autentyczność i krajobrazy budowane swoją własną narracją.

C.P. Company