Ładuję...

  • lp-cp-company

C.P. Company – marka, która się nie starzeje

W 1971 roku Massimo Osti założył markę Chester Perry. 7 lat później przemianowano ją na C.P. Company – Chester Perry Company. Brand w ekspresowym tempie zyskał popularność. Dzięki temu od ponad 45 lat Ojciec Chrzestny męskiego stylu sportowego dba o to, by każda nowa kolekcja firmy C.P. Company była pełna innowacji i odpowiadała na potrzeby współczesnych mężczyzn.

Marka C.P. Company na nowo interpretuje męski styl. Stosowanie innowacyjnych technik szycia, wykorzystanie niespotykanych dotąd sposobów barwienia i sięganie po nowoczesne tkaniny – wszystkie te elementy wpływają na zaskakujący efekt końcowy, którym jest najnowsza kolekcja odzieży. Oryginalne, a mimo to uniwersalne projekty od lat trafiają do każdej generacji.

ubrania C.P. Company

Firma C.P. Company – unikatowa technika barwienia

Od początku powstania firma C.P. Company zapisała się na kartach historii w tworzeniu sportowej odzieży. Pierwszą innowacją, na która zdecydowała się marka, było barwienie ubrań wykonanych z różnych włókien surowych tkanin po ich wykończeniu i zszyciu - nazwano to Garment Dyeing. Alternatywny pomysł zaproponował sam Massimo Osti, który z wykształcenia był chemikiem. Metoda ta okazała się wielkim sukcesem i stosowana jest do tej pory w przypadku 70% odzieży każdej kolekcji. Stale poszerza się też zbiór tkanin i technik barwienia. W 2005 roku pierwszy raz zabarwiono wodoodporny materiał – Gore-Tex. Rok później zastosowano Garment Dyeing na poliestrze – materiale, który pochłania kolor dopiero w 140oC. Dzięki tej niesamowitej metodzie barwienia powstają ubrania o niesamowitej głębi i intensywności chromatycznej. Co więcej, tego typu metoda farbowania odzieży C.P. Company poprawia właściwości materiału. W Twoje ręce trafia zatem ubranie, które wyróżnia się nie tylko precyzyjnym dopracowaniem technicznym, ale również ponadprzeciętną jakością.

ubrania C.P. Company
odzież C.P. Company

#eyesonthecity w stylu urban vintage – wyjątkowość marki C.P. Company

Choć marka stawia na innowacje, jest również silnie zakorzeniona w tradycyjnych ideałach, które przyświecały jej powstaniu. Motywami przewodnimi, które nieustannie powracają, są między innymi sport czy militaria. Śmiałe projekty stanowią kwintesencję charakterystycznego dla marki, miejskiego stylu, a jednocześnie stale zaskakują swoją praktycznością. Wyjątkowe materiały i uniwersalne kroje sprawiają, że urban vintage dopasuje się do każdej szafy.

Miejska surowość ubrań C.P. Company sprawia, że od dekad stanowią one odpowiedź na potrzeby wymagających, aktywnych mężczyzn. W poszukiwaniu własnej autentyczności kierujesz się jakością, komfortem i oryginalnym stylem? Marka C.P. Company pozwoli Ci odnaleźć Twoją indywidualną przestrzeń do wyrażania siebie w sportowych fasonach. Z kolei w miejskich nawiązaniach znajdziesz miejsce na osobistą autentyczność.

ZAINSPIRUJ SIĘ MIEJSKIM STYLEM C.P. COMPANY

ubrania C.P. Company

Wczytaj czat