Ładuję...

Crep Protect

Crep Protect

Crep Protect - Twoje buty jak nowe

Crep Protect to marka, która najlepiej zadba o Twoje ulubione buty sportowe. Niezależnie od tego, czy intensywnie w nich trenujesz, czy służą Ci jako uzupełnienie codziennych stylizacji, z Crep Protect masz pewność, że zawsze będą idealnie czyste i świeże.Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje buty na dłużej zatrzymały efekt nowości, koniecznie wypróbuj produkty do czyszczenia i pielęgnacji obuwia marki Crep Protect.

Zestaw Crep Protect Ultimate Gift Pack, zawiera produkty niezbędne do utrzymania butów w idealnej czystości i świeżości. Sprawdzi się przy różnych rodzajach materiałów, od kanwasu przez nubuk aż po zamsz. Dowiedz się, na czym polega skuteczność Crep Protect.

Crep Protect

Crep Protect Protective Spray Can to spray wykorzystujący zjawisko hydrophobii - dokładnie pokrywa każde włókno materiału cholewki tworząc na nim ochronną nanopowłokę. Dzięki temu materiał zyskuje większą odporność na wodę oraz osadzanie się pyłów, a buty są zabezpieczone przed powstawaniem plam i zabrudzeń nawet do 5 tygodni.

Crep Protect Cure Ultimate Cleaning Solution to mikstura z naturalnych składników stworzona po to, by w łatwy sposób wyczyścić buty sportowe nawet z silnych zabrudzeń.

Premium Hog Hair Brush to uniwersalna szczotka z naturalnego włosia, która bezpiecznie czyści nawet najdelikatniejsze materiały.

Microfiber cloth to delikatna ściereczka, która skutecznie osuszy buty po ich uprzednim umyciu.

Crep Protect Wipes to podręczne, dwustronne chusteczki, które umożliwiają szybkie i skuteczne czyszczenie obuwia bez względu na miejsce i okoliczności. Jej gładka strona doskonale oczyści cholewkę, strona z wypustkami pozbędzie się zabrudzeń z midsoli.

 

Crep Protect

Wczytaj czat