Brak w magazynie
Zamów do salonu - zdecyduj na miejscu
Bezpłatna dostawa do salonów stacjonarnych
Bezpłatne zwroty do 30 dni dla Klubowiczów
Opis i detale
Kamizelka damska BOGNER Ennie-D to lekka puchówka z drobnym pikowaniem, w satynowym połysku. Praktyczna propozycja warstwy docieplającej z wodoodpornym wykończeniem, która doskonale sprawdzi się w okresie przejściowym. Stworzona dla kobiet stawiających na najwyższej jakości materiały i ponadczasowy wygląd. Poprzeczne pikowania kryją wypełnienie pradziwym kaczym puchem, które zapewnia ciepło i lekkość. Ściągacz w pasie i kaptur z regulacją, dodatkowo zapewniają ochronę przed chłodem. Zapinana na praktyczny dwukierunkowy zamek z sygnowanym suwakiem. Z przodu dwie kieszenie zapinane na zamek. Na lewym boku naszywka z logo BOGNER.
Ten produkt jest z wypełnieniem pochodzenia zwierzęcego, które zostało odpowiednio wysterylizowane przez producenta, dzięki czemu nie zawiera żadnych szkodliwych mikroorganizmów. Numer sterylizacji UT 70027 (CN).
Ten produkt jest z wypełnieniem pochodzenia zwierzęcego, które zostało odpowiednio wysterylizowane przez producenta, dzięki czemu nie zawiera żadnych szkodliwych mikroorganizmów. Numer sterylizacji UT 70027 (CN).
Szczegóły
-
Materiał (szczegółowy skład dostępny u Obsługi Klienta)100% poliamid z recyklingu
-
Izolacja100% kaczy puch
-
Aktywność
-
FitREGULAR FIT
-
PłećONA
-
Kolor
-
Kod produktu36856855-971
-
Marka
Podmiot odpowiedzialny
-
ProducentWilly Bogner Gmbh
-
AdresNeumarkter Str. 75 D-81673 München
-
Kontakt
Rozmiar i sylwetka
-
Wzrost modela/ki176
-
Klatka piersiowa modela/ki86
-
Talia modela/ki59
-
Biodra modela/ki90
-
Model/ka ma na sobie rozmiarXS
Lista życzeń
Członkowie S'portofino Club mogą zobaczyć wszystkie produkty dodane do ich listy życzeń.
Gwarancja oryginalności
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!
Lista życzeń
Utwórz konto
Aby dodać artykuł do listy życzeń,
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.
