Ładuję...

marka Db

Marka Db – plecaki i torby, które pokochasz

Początek marki Db sięga roku 2009 roku i jest efektem szczęśliwego zbiegu okoliczności albo jak kto woli — przypadkowej znajomości, która przerodziła się w świetnie prosperujący biznes. Podczas surfowania przy zachodnim wybrzeżu Norwegii, młody student Truls Brataas poznał znanego szwedzkiego narciarza, Jona Olssona. Po dość długiej pogawędce Truls i Jon odkryli, że łączą ich wspólne pasje — podróże i góry, w szczególności zaś podróże w poszukiwaniu najdoskonalszej góry do ekstremalnego zjazdu! Przy okazji zgodnie stwierdzili, że największą bolączką wędrówek jest niewygodny bagaż oraz źle skonstruowane torby. Im dłużej narzekali na ciężkie bagaże i nieporęczne walizki, tym bardziej utwierdzali się w przekonaniu, że tak nie powinno być. Postanowili więc, że czas najwyższy to zmienić. „Zdaliśmy sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zredefiniować sytuację podróżników", przytacza Jon, który spędza w podróżach około 300 dni w roku już od ponad 10 lat. Tak zrodził się pomysł o funkcjonalnej i kompaktowej torbie, które stało się podstawą powstałej trzy lata później firmy Db.

torby db
torby Db

Marka Db – może znaczyć wszystko

Truls i Jon przeprowadzili badania wśród ponad 150 narciarzy, snowboardzistów i surferów. Pytali o to, co jest im najbardziej niezbędne podczas podróży i jakich udoskonaleń oczekują. Odpowiadając na podstawowe potrzeby sportowców, stworzyli pierwszą linię toreb dedykowanych aktywnym osobom. Inteligentne rozwiązania stosowane w torbach, plecakach i walizkach Db do tej pory sprawiają, że pakowanie się jest mniej kłopotliwe, a podróże są wygodniejsze. Dzięki firmie Db wszyscy mogą podróżować dokładnie tak, jak chcą, mając przy sobie wszystko, czego potrzebują.

marka Db

Przygotuj się na dłuższy wyjazd: plecaki i torby Db

Twórcy marki cenią sobie nie tylko praktyczność, ale też dobrą zabawę. Jeśli i Ty czerpiesz przyjemność z każdego wyjazdu, a oprócz funkcjonalności zwracasz dużą uwagę na wygodę, marka Db jest strzałem w dziesiątkę. Poszukujesz plecaka czy torebki? A może szukasz dobrej jakości torby podróżnej, którą zabierzesz ze sobą za granicę lub torby sportowej na siłownię? Wśród dostępnych propozycji marki Db znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować, by stać się częścią marki. Tym, co łączy wszystkich, jest codzienna różnorodność doświadczeń. Stwórz własne unikatowe przeżycia i otwórz się na więcej. Podobnie jak nazwa, plecaki i torby Db są wszechstronne i uniwersalne. Zdecyduj, co Db znaczy dla Ciebie i sięgnij po torby marki Db z  najnowszej kolekcji.

Wczytaj czat