• LP Devotion

Devotion

Kiedy grecka tradycja spotyka nowoczesność

Devotion to rodzinna, grecka firma założona w 2001 roku. Produkty tej marki składają się ze specjalnych wzorów, tkanych druków i szlachetnych materiałów. Kolorowe sukienki z rozkloszowanymi rękawami i lekką falbanką są naprawdę obowiązkowe w sezonie letnim, a piękne sukienki maxi z haftami nadają Twojemu wyglądowi wyjątkowy urok. To modna kolekcja, która wyróżni Cię na plaży i podczas wieczorowego wyjścia. Produkty Devotion są w 100% projektowane i ręcznie wykonywane w Grecji. Projektantką marki jest  Athina Parnasa - urodzona i wychowana w Atenach. Charakterystyczny styl ostrego krawiectwa, naturalnej pewności siebie i seksownej kobiecości był natychmiast widoczny już w jej pierwszej kolekcji.

Devotion

Jak mówi projektantka marki: „W 2001 roku wyruszyliśmy w cudowną podróż po świecie mody, próbując tworzyć nowoczesne kolekcje o wysokiej estetyce i kompletnych sugestiach dotyczących stylu życia na każdą porę roku. Fundamentem naszej marki jest silna więź, która łączy nas z naszymi klientkami - opiera się na spójności, zaufaniu i wzajemnym szacunku. Kontynuujemy tę filozofię i jesteśmy zawsze na bieżąco ze współczesną modą oraz zaspokajamy potrzeby rozeznanej w trendach kobiety.”

Devotion
Devotion

W 2013 r. Athina, tworząc nową linię Devotion_Twins zainspirowaną grecką, elegancką kulturą i tradycją, wprowadziła nową kolekcję oddającą wakacyjny styl życia. Natura, greckie dziedzictwo i architektura pojawiły się w nowoczesnym wydaniu, ale w ścisłej harmonii. Bez wątpienia zwrócisz uwagę na klasyczne wartości i symbole greckiej cywilizacji, które są przedstawione na naturalnych tkaninach, haftach i ręcznie wykonanych detalach. Czyste linie, minimalne struktury i wzory geometryczne w całości wyprodukowane w Grecji wpływają na kompozycję Devotion_Twins. Warte podkreślenia jest również to, że Devotion to marka zaangażowana w zrównoważony rozwój odpowiedzialna, uczciwa oraz nowoczesna - takie podejście jest zauważalne w jej każdej, wyjątkowej kolekcji.

PRE-KOLEKCJA MARKI DEVOTION JUŻ W S'PORTOFINO!

Devotion