Ładuję...

odzież haglofs

Unikalny styl i pierwszorzędna ochrona – czapki Eisbär

Firma Eisbär swoją działalność zaczynała jako małe przedsiębiorstwo rodzinne produkujące wyroby z dzianiny. Dzisiaj jest jednym z synonimów trwałości odzieży narciarskiej. Dzięki 30-letniej współpracy z najlepszymi reprezentacjami narciarskimi świata, firma Eisbär tworzy jedyne w swoim rodzaju czapki damskie i męskie, opaski, swetry, rękawice i skarpety przewyższające jakością i stylistyką wyroby innych firm.

Radość płynąca z ruchu na świeżym powietrzu od lat stanowi główną inspirację marki Eisbär i jest odzwierciedlana we wszystkich projektach. Wiele z dotychczasowych designów powraca jako zastrzeżone i opatentowane pomysły marki. Co więcej, czapki damskie i męskie Eisbär powstają w oparciu o zrównoważone podejście do produkcji. Ochrona środowiska jest częścią DNA marki, dlatego Eisbär stale udoskonala proces wytwarzania wyjątkowej odzieży.

Kolekcja Eisbar w S'portofino
Kolekcja Eisbar w S'portofino

Największy komfort noszenia – czapki damskie i męskie Eisbär

Choć damskie i męskie czapki Eisbär są przeznaczone dla rynku sportów zimowych, dzięki wybitnej jakości znajdą również zastosowanie podczas wielu innych aktywności. Żeglarstwo i inne sporty na świeżym powietrzu od lat korzystają z niesamowitych rozwiązań wypracowanych przez markę. Pierwszorzędna ochrona przed wiatrem i zimnem to przede wszystkim zasługa najwyższej jakości materiałów wyróżniających czapki zimowe Eisbär. Przyjazne dla środowiska surowce, a przede wszystkim wełna merino pozyskiwana bez mulesingu owiec, to najlepszy dowód na świadomość marki. Wybierając czapki damskie i męskie Eisbär z wełny merynosów, stawiasz przede wszystkim na trwałość. Wełna merino to naturalne włókno o doskonałych właściwościach – jest elastyczna, miękka i znakomicie sprawdzi się podczas każdej pogody, chłodząc podczas ciepłego dnia i grzejąc w zimniejszych sezonach. Ponadto szybko schnie, nie pochłania nieprzyjemnych zapachów i ma działanie antybakteryjne. Zapewnia również bezkonkurencyjny komfort – niezależnie od tego, czy wybierasz się na spacer, czy może uprawiasz sporty zimowe. Czapki damskie i męskie Eisbär  pozwolą Ci prowadzić aktywny styl życia w mieście i w górach, latem i zimą, podczas odpoczynku w lesie bądź gdy chcesz trenować swój ulubiony sport. Bądź bliżej natury i korzystaj z jej nieocenionych rozwiązań już teraz. Sprawdź najnowszą kolekcję i wybierz czapki męskie i damskie Eisbär – niebieskie, czarne i wielokolorowe propozycje czekają właśnie na Ciebie.

ZOBACZ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ

Eisbar w S'portofino

Wczytaj czat